Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretném, ha ajánlanátok...

Szeretném, ha ajánlanátok szórakozóhelyet születésnapra, tudnátok szervezést segítő ötleteket írni?

Figyelt kérdés

Kérdéseim nagyjából a következők lennének: Budapesten és vonzáskörzetében hol van egy szórakozóhely, amit ingyen odaadnának, hogyha 100+ embert biztosítunk? Ilyenkor kell-e bérleti díjat fizetni, hogy zártkörű legyen, ha ennyien lennénk? Dj-t biztosítanak általában, vagy ez külön opció, esetleg nekünk kell külön gondoskodni róla, a hozzátartozó eszközökkel együtt? Hogy megy ez?:)

Egyetemisták vagyunk, szóval a legolcsóbb, legbarátibb megoldások, tippek, ötletek, tanácsok érdekelnének. Ha valaki vágott már bele ilyen szervezésbe, meg tudná osztani a tapasztalatait? Tényleg bármilyen tanácsot szívesen fogadok, még soha nem csináltam ilyet, és azt se tudom, hol kezdjem, nem vagyok pesti. Köszönöm annak, aki segít!!


2010. júl. 26. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!