Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen érzésekkel várja a...

Ki milyen érzésekkel várja a saját esküvőjét?

Figyelt kérdés

Én nem akartam nagy felhajtást, mégis az lesz. Senki sem hallotta meg a hangom, amikor az ellenérzéseimet fejtegettem, lehurrogtak, és most iszom a levét. Utálom a gondolatát is annak, hogy ilyen lesz, és azt hiszem ezen a lagzin a menyasszony érzi majd legrosszabbul magát.

Odáig jutottam gondolatban, hogy mit várhatok ezek után, ha még ezzel kapcsolatban sem figyeltek rám, nem érdekelte őket, hogy én mit szeretnék.

Irigylem azokat, akik a saját elképzelésük szerint mehetnek férjhez.

De most tényleg az őszinte véleményekre lennék kíváncsi a feltett kérdéssel kapcsolatban, nem a habos babos álomszerű gondolatokra, hogy minden szép és jó, hanem a valószerű problémákra, érzésekre.


2009. ápr. 29. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elég butuska vagy, ha hagyod, hogy a saját esküvődet más szervezze. Nem hallatni kell hangod, hanem kiállni és ordítani egy nagyot, hogy vagy úgy lesz ahogy te akarod, vagy sehogy. A pároddal előtte tisztázni kellett volna ezt, hogy mit szeretnél.

De ha már így alakult, akkor próbálj meg te is tenni valamit, már ne arra gondolj, hogy húú de sza..r lesz, hanem gondolj arra, lehet, hogy egy szép dolog fog kisülni az egészből. 10 év múlva mosolyogni fogsz és nézegeti a képeket, hogy azért mégis milyen szép.

De ha tanácsolhatok valamit, ha már így alakult, akkor a menyecske táncot se hagyd ki, fizessenek csak...

2009. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ha nem a habos babos duma kell , akkor azt tudom mondani, hogy minden olyan esküvő illetve lagzi kicsit "necces", ami nem a Ti elképzeléseitek szerint alakul. Ez a nap szép kell hogy legyen , és a mondataidból arra tudok következtetni , hogy te mégis nem nagy kedvvel állsz elébe.

Volt egy ismim , helyette akartak megszervezni mindent. Már a ruhát is kijelölték neki, hogy mit vegyen fel majd , hol lesz az esküvő...stb. stb. Hát ez nem jó...Ez az 1ik oka volt, hogy nem lett belőle lagzi...

Én csak egyet tudok javasolni. Állj a sarkadra , és ha másoknak nem is fog tetszeni a dolog , mondd el a saját elképzeléseidet és "húzd" magaddal a párodat is; hogy együtt menjetek el ruhát nézni , éttermet , nagytermet... bármit,és Ti döntsetek róla.

Ez a ti napotok tényleg. Ahogy ti szeretnétek , ahogy nektek jó.Én bízom benne, hogy a párod egy aranyos , Téged szerető ember; ha ez így van , együtt mindent meg tudtok oldani!!:)

2009. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az előttem szólókkal, állj a sarkadra, elvégre a te esküvőd, a te nagy napod lesz!

Sok boldogságot!

2009. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én kb ugyanígy jártam, de végül félretettem az ellenérzéseimet, és csakazértis nagyon jól éreztem magam az esküvőmön:)

Ja, tavaly nyáron volt

2009. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!