Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtam apukám telójában egy...

Találtam apukám telójában egy elég félreérthető üzenetet (mintha szeretője lenne) Mit csináljak? Szóljak anyunak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem kellene más telefonjában turkálni és nem lennének ilyen problémák...pocsék egy ügy. :/
2011. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

1. Miért is kutakodtál apukád üzenetei között?

2. Milyen üzenet, mi van benne? Így nem lehet segiuteni, ha nem írod le részletesen a problémádat!

2011. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Tudod, még családon belül sem bontunk fel levelet, nem kukucskálunk a telefonba, stb.
2011. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
szerintem ne avatkozz bele, majd ők megoldják egymás között.. :S nálunk is ez volt aztán válás lett a vége.
2011. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
na jó , a 'miért kutakodsz apukád telójában' kezdetű válaszoktól kíméljetek meg.az üzenetben olyan dolgok szerepeltek amikből az derül ki h apának van egy szeretője. ezt nem tudom szó nélkül hagyni. mit tegyek?
2011. okt. 7. 23:21
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Menj aludni.
2011. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Kis kotnyelesa liba vagy!

Jól orrba vernélek, ha az én telefonomban kutakodnál!!

2011. okt. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Ocsmány dolgot műveltél, most oldd is meg egyedül! Egyáltalán hogy mertél apád telójában turkálni? Megengedte? Ha nem (gondolom), akkor menj az első tükör elé, és köpd le.
2011. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

ÚrIsten, milyen válaszok ezek? Hány ilyen kérdést olvasni, hogy valaki elolvasta a másik sms-ét, levelét, stb, és azokra normális válaszok érkeztek!! Basszus, szegény gyerek talált az apja mobiljában egy szerelmes üzenetet, ti meg itt lehordjátok mindennek. Gratulálok.

Egyébként szerintem még várj egy kicsit, és ha apukád furcsán viselkedik, lehet el kellene neki mondani, mit találtál... Az is lehet, hogy anyukád is tud róla, csak becsukja a szemét, és nem érdekli. Sokminden lehetséges. És hidd el, a mai világban (sajnos) már nagyon sok ehhez hasonló eset van.

A többieknek: lehet lepontozni.

2011. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan mi volt az üzenet tartalma,hogy ilyen következtetésre jutottál?
2011. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!