Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreérthető sms a párom...

Félreérthető sms a párom telefonjában, semmi reakció. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Párom ma reggel hazajött a munkából (éjszaka dolgozik), lefeküdt aludni. Csörgött a telefonja, nem ébredt fel rá. Rá nem sokkal kapott egy sms-t. Megnéztem, mert volt már rá példa, hogy fontos dolog miatt keresték, és nekem kellett felébresztenem, annyira mélyen alszik. Az sms a következő volt:


"Mondtam, hogy majd keresni foglak, miért nem vetted fel? Ezek szerint te a teltebb nőket szereted! Ugye? :)"


Kiakadtam, nem kicsit. Prosztatagyulladásra hivatkozva 1 hónapja nem szexelünk, amúgy pedig ő éjszaka dolgozik, én meg nappal, így keveset vagyunk együtt.


Felébresztettem, azt mondta haláli nyugalommal, hogy nem vagyok normális, ez csak egy diszpécser, akivel jókat szokott beszélgetni, és Rólam mesélt neki. 28 hetes terhes vagyok, tény, hogy meghíztam, ami külön rosszul esik, hogy ez nála "beszédtéma" idegenek előtt, vagy nem is tudom...


Végül rácsaptam az ajtót, ő meg fejcsóválva visszafeküdt aludni.


2011. aug. 14. 13:41
1 2 3
 1/24 napietus ***** válasza:
91%

valószínű igazat mondott és ilyen kollégák közötti hülyülés az egész. én is írtam már olyat egy főnökömnek, amikor írt, hogy "mi van, le se sz*rsz, hiába hívlak?" hogy : "ugyan már, tudod, hogy te vagy az igazi, a többi csak kaland volt :D" holott soha még csak vonzalom sem volt köztünk, csak hülyéskedtünk.


ha szeretője lenn, az nyilván tudná, hogy mikor van otthon, és akkor nem keresné.

2011. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak egy vicc. Én alapból telt vagyok, és velem is poénkodtak már így a páromék.

Ha megcsalt volna, akkor biztosan nem kért volna hívást és smst, mivel bejáratos vagy a mobiljába.

2011. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Jó fej a diszpécser, ha ez igaz.Még jó, hogy higgadt vagy, én biztos lavór vízzel keltettem volna.Én felhívtam volna a számot.
2011. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
remélem igaza van az elsőnek
2011. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
..kinyomoztad azt a számot ahonnét jött az sms?
2011. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 napietus ***** válasza:
100%
ja, az meg nem biztos, hogy az elhízásod volt "beszédtéma", lehet, hogy képet mutatott Rólad, vagy tett egy olyan megjegyzést valamikor, hogy neki a teltebb nők jobban tetszenek.
2011. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Azé' én visszaírnék arra a számra, hogy "Nem a telt nőket szereti, hanem egy telt nőt szeret: engem. Négy után keresheted, akkor ébred.Üdv: xy terhes kis felesége" Aztán ennyi.


Viszont nem csodálom, hogy az után, hogy ilyen rég nem szexeltek, és kap egy SMS-t, berágtál.

Biztos, hogy jobban odafigyelnék egy darabig, hogy mikor merre jár. :( Gondolom a gyulladásról van orvosi papírja, és szed rá valamit.


Azt ne felejtsd, hogy a kismamák azért néha hisztisebbek a hormonok miatt. Nem lehet, hogy ezért lettél féltékeny?

2011. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
egyébként hány éves a férjed? a prosztatagyulladás miatt?!
2011. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én is ezen a nyomon gondolkodom, a munkahelyen mi is sokat hülyülünk a többiek, másrészt sosem "maradozik ki" a drágám, mindig felveszi a telefont, ha hívom, sosem jön zavarba, vagy ilyesmi, ami gyanús lenne. Mindig hazajön hozzám.


A számot nem nyomoztam le, nincs lementve nála, bár tény, hogy összesen 10 szám van elmentve a telefonjában, mert lusta rá, a hívólistából keres vissza számokat.


Viszont ott a másik oldal, mit gondolt volna ő, ha nekem lenne egy olyan sms-em, hogy "Miért nem vetted fel? Ezek szerint a görbe farkú pasikat szereted. Ugye? ;)"

2011. aug. 14. 13:52
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért a görbe farok elég sértő :D

Az, hogy valaki terhesség alatt elhízik, szinte velejáró, természetes,nincs mit tagadni rajta.

Ellenben azért egy jelentősen görbe pénisszel nem szoktak büszkélkedni :DDD

2011. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!