Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyám egy...

Mit csináljak? Anyám egy mániákus takarító.

Figyelt kérdés
Állandóan azt mondja, hogy milyen kupi van a lakásban, pedig nincs is. Ha meglát egy morzsát a földön akkor már körbesöpri az egész házat. Ott lát foltokat ahol nincsenek is. Soha nem engedi, hogy segítsek neki a házimunkában. Múltkor elmosogattam, mert nem érezte jól magát, elment lepihenni erre mikor felébredt újra elmosta az edényeket, mert neki nem tetszik ahogy én mosogatok. Állandóan zaklat, hogy kupleráj van a szobámban, pedig rendszeresen kitakarítom. Igaz, hogy az ágyamat nem mindig rendezem össze és olyankor is szörnyülködik, hogy hogy tudok ilyen disznóólban élni. Múltkor apu elakart vinni minket moziba, de anyu kiakadt, hogy ő mosogatni fog, nem hagyja itt az edényeket.
2011. okt. 8. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Add nekem, neki kéne állnom takarítani, de annyira nincs kedvem.
2011. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Pont ezt akartam írni! Küldd hozzám!


Amúgy örülj neki! Én örülnék. Leszoktatni úgysem tudod, hát nézd a jó oldalát.

2011. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan mi jó egy kényszerbeteg emberben?

Komoly pszichoterápia, esetleg gyógyszer is. De kevés az esély, sajnos.

Törődj inkább a magad egészségével, ne hagyd, hogy hatással legyen rád, fogadd el ilyennek, és tőle függetlenül éld boldogan a saját életed!

2011. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen!:-)

Pedig fiatalabb korában utált takarítani, nem szerette a házimunkát. Az utóbbi pár évben lett takarítómániás. De nem baj, mert én baromira nem lelkesedem a takarításért, úgyhogy ő elvégzi helyettem is. Főzni, mosni, vasalni, rendet rakni, bevásárolni szeretek, azt megteszem én.

Mondjuk, a Te édesanyád elég maximalistának tűnik e téren. Azért, nem kéne ilyen szigorúnak lennie Veled

2011. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Na, megjöttek a lepontozók.....
2011. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!