Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért érezhetem...

Szerintetek miért érezhetem ezt? 22/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen rosszul vagyok a gondolattól ,hogy valami pasas egyszer megfogja dönteni a húgomat.


A húgomat ha tehetném beadnám egy apáca zárdába.


2011. okt. 8. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Normális testvéri érzések. Én nő vagyok,nekem is húgom van, de ha valaki bántja, vagy megpróbálja bántani, az megnézheti magát.

Amikor barátja lett tiszta stressz voltam.

2011. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális, hogy ezt érzed, de ez ellen nem tudsz tenni. max elmondod a véleményed egy-egy pasijáról, de nem ám beleszólás, csak utalások szintjén.


Egyébként meg gondolj bele: ha te így érzel, mit érezhet ilyen téren egy lányos apa?????

2011. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hehe :DDD

Orvosnak tanulsz kérdező?

2011. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Orvosnak tanulsz kérdező?"


Igen. :)

2011. okt. 8. 22:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor ez betalált :)

Nyugi, normálisak az érzéseid :) Vigyázz is a húgodra :) Akkor fog ez oldódni, amikor megtudod, hogy a testvéred párja egy tisztességes, normális ember :)

2011. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te tetted fel a múltkor a fehér köpenyes kérdést?
2011. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

22:32


Nem.


Én csak ma regisztráltam.

2011. okt. 8. 22:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig olyan faszán hárítottad a majmokat, hogy esküdni mertem volna rá, hogy már régóta tagja vagy az oldalnak.
2011. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, ne aggódj

most 14 éves de már érdeklődik a pasik iránt

én szabályosan rosszul vagyok tőle

vajon anyukám is ezt érezte mikor én voltam így?? :S:S

19L

2011. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fura ezt olvasni, hogy tobben is vannak igy. En 5 testver kozul a legfiatalabb vagyok, megse tapasztaltam ezt. Sot, a noveremet egyszer valaki figyelmeztette, hogy egyedul vagyok hosszabb ideje az irodaban egy kozos munkatarsunkkal, munkaidon tul, amire azt valaszolta: "Egeszsegukre, csak nem vagy irigy??" :))
2011. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!