Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek még szerelmes, ha...

Lehetek még szerelmes, ha elmúltam 35? Érezhetem-e azt, mint amit mondjuk 18 vagy 22 évesen éreztem? Átalakulhat-e egy tiszta szerelem először intenzív vággyá majd pedig egy nagyon közvetlen erős vonzalommá? Érezhetem mindezt egy ember iránt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért mi lenne az akadálya, a születési dátumod?

Na ne marháskodj!

:)

2011. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy,ha azt vesszük,kortól függetlenül jöhet a szerelem,előtted meg még mindig ott van az Élet!Simán beleszerethetsz valakibe,akár egy kamasz.Főleg,hogy mi,nők (feltételezem,az vagy) sokkal érzelmesebb lények vagyunk a pasiknál,így aztán ennek elég nagy a valószínűsége.
2011. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja,igen,persze,ühüm....miért ne?

35 évesen öregnek érzed magad vagy mi?

Az a jó ha mindezt egy ember iránt érzed:))

2011. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj de még mennyire lehetsz szerelmes ebben a korban. Tudod ez a szerelem sokkal màsabb, mint ami 10-en20-on évben esik meg velünk.En 42 éves koromban, olyan szerelmes lettem ùjra, hogy azt elmondani nem lehet.Soha életemben nem éreztem igy ezt az érzést. Csak vigyàzz, mert ebben a korban sokkal fàjdalmasabb lehet, ha nem sikerûl.
2011. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nem értem, a szerelem miért a fiatalok privilégiuma lenne, mondom ezt 20 éves fejjel:D
2011. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

anyám 40 évesen lett olyan szerelmes mint 6 ágyú :) röhögtem is rajta, de azért persze örültem, h boldog. már 10 éve tart :)


ha csak aggodalmaskodsz, akkor elcseszed. éld meg az érzelmeidet!

2011. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Apám és anyám 50 éves koruk körül újra egymásba szerettek. De komolyan. Képzelj el egy csúnya, őszülő hajú, fogatlan kis nőt, és egy férfit aki nem sokat változott 18 éves kora óta:) Mondjuk apám olyan kis ragaszkodó, nem túl önálló típus, olyan anyámasszonykatonája. Senki nem hinné el, mennyire szerették egymást, főleg hogy 30 éven át háborúztak egymással. Anyám egy erős embert akart, apámnak meg egy erős nő kellett, szóval nem voltak túl boldogok, de 50 éves korukra egymásba szerettek újra. Teljesen úgy viselkedtek, hogy kicsit beleláttam, milyenek lehettek fiatalon. Ez egy szép időszak volt nagyon, sajnos nem tartott sokáig. Anya halála után apa elvesztette a lába alól a talajt. 1 évig gyászolt, aztán elkezdett kimozdulni újra, gimis osztálytalálkozókra, ahol is találkozott egy "lánnyal", aki már szintén özvegy volt és a gimiben szerelmes apámba...

Így lettek 53 évesen újra szerelmesek.

Sajnos azóta már szétmentek, mert apám totál elrontotta azzal, hogy emellett az erős nő mellett még nyámnyilább lett, annak meg volt már egy gyereke, nem akart még egyet:)

De nagyon szerelmesek voltak sok éven át, még ma is jóban vannak. Azt hiszem, őket összekötötte a fiatalságuk, amit közösen éltek meg, azért tudtak ennyire szerelmesek lenni.


De te még nagyon fiatal vagy, veled még megtörténhet idegennel is.

2011. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!