Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz hogy kabátba...

Mit szóltok ahhoz hogy kabátban ülök itthon, mert anyámék nem képesek befűteni?

Figyelt kérdés
NEM vagyunk szegények, csak ha ő főz, neki melege van, és ezért nem fűtünk. Nem arról van szó, hogy bugyiban akarok itthon rohangálni, de rossz érzés, hogy a lakásban, kabátban széjjelfagyok konkrétan. De ezt ők leszarják... Fürdés egy terror, levetkőzni meztelenre... Már pár éve ez megy. Ráadásul 43 kiló vagyok, könnyen elkapok betegségeket, hát még így.. Mit tegyek ezekkel? Egyébként csak én fázok az egész családban, tehát sok mindent nem tudok tenni. Már haza sem szívesen megyek..
2011. okt. 9. 20:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

Azért fázol, mert iszonyat sovány vagy, nincs rajtad semmi, ami védhetne a hideg ellen.


Nálunk én vagyok a legfázósabb, így sokszor ücsörgök három pulcsiban. Mivel leszarják, h h érzem magam (úgy általánosságban), ez van. Majd ha külön élek, másképp lesz. Habár amilyen garasos vagyok, ott is frigó lesz, v ey szobában meleg, és slussz.

2011. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
Képzeld! Még mi sem fűtünk! Jobban felöltözünk. Fürdésnél meg a forróvíz csodákra képes!
2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
lehet alacsony nagyon a vérnyomásod és azért fázol, vagy vérszegény vagy, (ha már nem fázik) mivel nő nemű vagy és vékony ez a legvaloszinübb . a hugom és a volt barátnöm is kb ilyen volt. de ha én lennék a szüleid helyében inkább befűtenék mert olcsobb ha már sporolni akarnak mint a dokik meg a gyogyszerek.
2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%

A 43 kg. függ attól is, hogy milyen magas vagy.

Ha nem vagytok rossz anyagi helyzetben,akkor illene egy kicsit befûteni. Viszont ha senki nem fàzik,akkor veled van a gond. Edd tele magadat, mert lehet, hogy éhes a szrrvezeted.

2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező!


Lány vagy?


Ha igen, akkor én felmelegítelek. :)

2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%
hany eves vagy?
2011. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Őőő..hány éves vagy?

Én 12 évesen már egymagam be fütöttem otthon.

Ugyanis egyedül voltam otthon a legtöbbször és anyuék se fázósak és én be fütöttem úgy, hogy ne fázzak. :)

Tehát ne legyen se túlzottan meleg se hideg. :)

Azóta már eltelt 7 év és volt spórolt pénzem vettem magamnak ágymelegítőt meleg pizsit. :)


Őőő..van egy barátnőm panelba lakik éés ott 17 foknál feljebb nem megy a fütés télen..( gázzal fütenek ) szted ott milyen lehet neki? Szokta mesélni, hogy nagykabátba meleg takarókkal bugyolájja be magát, hogy ne fázzon. :)

2011. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

én vagyok a világ legfázósabb embere, 15 fokban, nagykabátban totál lila a szám, 25 fokban már pulcsit veszek, ha nem süt a nap, de bizony még mi sem fűtűnk.

mondjuk nekem nem mindegy, nem anyuci fizeti ;)

totál jól elvagyok pulcsiban, paplan alatt, ha szenvedek majd, befűtök, a rendszert ma üzemeltük be.

2011. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés.Te nem tudsz befűteni,mert én 14 évesen betudok,és be is szoktam.Bár anyu a spórolás miatt vett egy hősugárzót,hogyha nagyon fáznék akkor azzal melegítsem magam.A fürdőszobát is tök jól befűti.
2011. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy vékony és lehet hogy nem tehet róla mert pl olyan gyors az anyagcseréje hogy nem képes a hízásra, de a szülők azért szülők hogy a gyerekeikért legyenek, bár sok a divatszülő akik csak azért k.félnek össze egy kölyköt mert ez a "normális". Pont azért kéne odafigyelni rá mert könnyebben lesz beteg és írja hogy kabátban is megfagy anyuci meg klimaxol és nem képes fűteni mert saját maga fontosabb. Ha megtehetném a szülést is leszabályoznám mint ahogy a vezetéshez is hivatalosan jogsi kell.
2011. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!