Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz azokkal a családokkal...

Mi lesz azokkal a családokkal akik nem tudnak befűteni, mert nincs pénzük?

Figyelt kérdés
Őket ki fogja megsegíteni?
2011. okt. 22. 14:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Senki.
2011. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
Ők nem számítanak.
2011. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
"Aki szegény az annyit is ér." Senkit nem érdekelnek..
2011. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%

AZ elso szerintem mindent elmondott.

De most miert jatszod a hulyet?

2011. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem igaz, hogy senkit nem érdekelnek.Engem például nagyon is érdekelnek és ha módomban, hatalmamban állna, akkor mindent megtennék, hogy önhibájukon kívül ne jussanak családok ilyen nehéz helyzetbe, hogy fűtésre sem telik.De sajnos én nem vagyok se gazdag, se politikus.Akik viszont azok, azokat sajnos valóban nem érdekli.

Minden nap eszembe jutnak ezek az emberek és az, hogy milyen szörnyű, hogy akik szívesen segítenének, azok nem tudnak, akik meg tudnának, nem akarnak.

2011. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Kapnak tüzifát támogatásként. Volt már rá példa. Vagy felöltöznek, és télikabátban töltik a telet.
2011. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

És akinek nem fatüzeléses kályhája van?

Télikabátban tölteni a telet, szép....Ne menjünk vissza mindjárt az őskorba?Fűtsenek be télire egy barlangot és majd ráérnek kibújni, ha kitavaszodik?

2011. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kibírják, vagy az öregebbek és a gyengébbek megfagynak. A rendszerváltás előtt évi 10-15 részeg fagyott meg az árokparton, ma már 500 körüli ember fagy meg hajléktalanként az utcán, vagy a fűtetlen lakásában.


Én is ismerek egy családot, ahol ez már a 2. tél lesz, amikor nem fűtenek. A jelek szerint bírják, még elég fiatalok.

2011. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
87%

Ahogy említették, a gyengék és idősek rosszabbik esetben meghalnak, a többiek pedig vastagon felöltözve vészelik át a telet.

De nem hiszem el, hogy erre nem jöttél rá magadtól.

2011. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem fázni fognak.
2011. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!