Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak szeretnék csomago...

A barátomnak szeretnék csomagot csinálni, mit tehetnék bele?

Figyelt kérdés

A barátom hosszabb idore kulfoldre utazik, szeretnék neki csinálni egy ilyen csomagot amibe mindenfélét teszek, hogy majd ott kinyissa és meglepetés legyen. Eddig van benne pár kép rólunk, egy képeslap a szuletésnapjára meg egy CD a kirándulásunkon telefonnal felvett slotokból osszevágott videóval (o nem tudja, hogy ott csináltam videófelvételeket is). Szerintetek mit tegyek még bele?

Két hónapra utazik és 24 éves.


2011. okt. 11. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Csoki!
2011. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Amit szeret. pl csokit, kekszet. de figyelj ne hogy ne lehessen az országba bevinni, pl kolbász ilyesmit.
2011. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Filmet, amit együtt néztetek meg, és tetszett. Könyv valamiféle idézetekkel, versekkel, ha olyan típus. Az egyik kabalád, hogy eszébe juss róla, míg távol van.
2011. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyik szexi alsóneműd, amelyet befújsz a parfümöddel, amit általában használni szoktál
2011. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Pólód, kedvenc nasitok, plüss, a párnád, alsóneműd, és közős emlékekből valami, ami bármi lehet, pl.: egy könyv, film, dvd, újság, valami a múltból...

Jaaa és a karkötőd vagy nyakláncod, amit akár tőle kaptál.

2011. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor még ezeket hozzáteszem: csoki
2011. okt. 11. 21:41
 7/11 anonim válasza:
77%
egy tábla szalonnát
2011. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kispárna :)


Ja és szerintem csinálhatnád úgy, hogy mindent egy kis külön kis zacskóba (persze szépbe, a dobozon belül) ráírva a dátumokkal, hogy melyiket mikor bonthatja ki.

Vagy ha mindegy a sorrend megmondod, hogy ő választhatja ki mit bont ki, de minden héten csak egyet ;)

2011. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor még ezeket hozzáteszem: csoki, van egy fából faragott szívecském tole, azt, tettem egy mp3 lejátszót az o kedvenc és az én kedvenc zenéimmel, meg amit egyutt hallgattunk.

Amit nagyon szeret, azok a sajtok, de azt félek beletenni, mert konnyen romlik és nem tudom mikor nyitja ki.

Tettem bele egy József Attila verseskotetet, szokta nálam lapozgatni.

Gondolkodom, gondolkodom...

2011. okt. 11. 21:48
 10/11 anonim válasza:
77%
Asszem havonta egyszer lehet élelmiszer csomagot, 3 havonta tisztaságit, abban mehet könyv, fehérnemű, tusfürdő, izzadásgátló, mosópor, öblítő, stb.. A kajás csomag meg csipsz, csoki, felvágottak, rúd szalámi, konzervek, üdítő nem lehet meg semmi folyadék állagú.
2011. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!