Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én rontottam el mindent?...

Én rontottam el mindent? Hagytam, hogy lábtörlőnek használjon a párom? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk mindig is nagyon bonyolult volt. Amikor összejöttünk párommal egyikünk sem akart komoly kapcsolatot. Semmi kötöttség. Rá különösen jellemző a megbízhatatlanság, szabadlelkűség. Tökéletesen alkalmatlan arra, hogy kapcsolatban éljen. (Bár már 27éves)

Csak sajnos én idő közben beleszerettem. Tűrtem és arra vártam, hogy majd megváltozik miattam. Észreveszi, hogy mennyire boldogok lehetnénk. Nem így történt, csak szórakozott velem, majd szakított. (Azt mondta neki nem való a kapcsolat) 1 hétig voltunk talán külön, már keresett, hogy hülye volt. Miattam megváltozik, nem tud élni nélkülem, csak rám van szüksége, minden más másodlagos. Hittem neki, visszafogadtam. Minden jól ment, figyelt rám, láttam rajta hogy próbál változni. Aztán jött a képbe egy 3. csaj, elbizonytalanodott, nem tudta mit akar. Szakítottam. Akkor csaknem 1 hónapig voltunk külön. Elhatároztam, hogy bármi is történik nem fogadom vissza. Eleget szenvedtem miatta, de addig-addig próbálkozott amíg vissza nem fogadtam. A kapcsolatunk jobb volt, mint valaha, összeköltözést terveztünk, közös jövőt. Éreztem, hogy én vagyok neki a legfontosabb, tényleg szeret. De most megint történt valami, megváltozott a viselkedése, nem is érzem rajta, hogy fontos lennék. Azt érzem már megint maga se tudja, hogy mit akar.

És engem ez a helyzet kikészít. Mindig csak tűrtem és tűrtem. Soha senkit nem szerettem annyira, mint most őt. De ő csak szórakozik velem. Megbánt, nem érdekli hogy fájdalmat okoz, ha olyan kedve van még csak nem is találkozunk és utána pedig pedálozik és eléri hogy megbocsássak és minden kezdődik előröl.

Én rontottam el valamit, hogy ennyire hülyére vesz? Ennyire nem érdeklem? Miért jó ez neki?

1 éve vagyunk együtt. (Ha ezt egyáltalán kapcsolatnak lehet mondani)

Adjatok tanácsot! Mit csináltam rosszul? Mit kellene tennem?

Már nem is emlékszem mikor voltam utoljára boldog.


2011. okt. 13. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
csernusnak van egy nagyon jo mondata. nem tudom pontosan idézni de a lényeg: ha egy nő szenved a pasija mellett, sosem a pasi a hibás. A nő mert hagyja.. és ez nagy igazság. te játszod itt a mártirt, bevallottad hogy ezer éve nem vagy boldog. hogy mit tegyél? dobd ki és felejtsd el.nem kifogás hogy szereted. iylenkor az észre kell hallgatni.te semmit nem rontottál el, hisz megmondtad: alkalmatlan kapcsolatra. és kötetlennek indult. egy dologban hibáztál hogy beleszerettél. ne higgy neki. nem volt elég megalázo a helyzet? folyton sikerült visszasirnia magát. te vagy a hibás mert ilyen kis naiv vagy. te döntesz. szenvedsz vagy dobod és adsz magadnak egy esélyt hogy megtaláld az igazit!mert nem ö az!
2011. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ige, elrontottad, mert mindíg visszafogadtad, így úgy gondolja bármit megtehet, hiszen úgyis hajlandó leszel békülni. Sajnos tapasztalatból beszélek, akár én is írhattam volna a kérdést, mi 9 évig húztuk így.. Szakítás után lett világos hogy az én hibám, nem voltam következetes, így ő nem vett komolyan engem. Elpazarolt drága idő volt, késő bánat.. Te légy okosabb nálam!
2011. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizony hogy te rontottad el. Már ott hogy először visszafogadtad,ő nyugodtan el van ebben a kapcsolatban mert akármit csinál te megbocsátasz neki. Amit tehetsz az az hogy erő maradsz és nem fogadod vissza többet,tegyen akármit.Meg alázott már eléggé szerintem.
2011. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Soha többet nem akarok ilyen "kapcsolatban" élni. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy mit rontottam el. Többet nem akarok hibázni.

Ebből a viszonyból már soha nem lesz jólműködő kapcsolat?

2011. okt. 13. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

soha!

nem tünik fel hogy ö nem akarja??? ö élni akar szabad szellem de kényelmes vagy neki. elmegy, ha ugy tartja kedve visszajön. felejtsd el. és ne hagyd hogy kihasználjanak...

2011. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebből sajnos már igazi kapcsolat nem lesz.Hidd el, hobb ha nem pazarlod az időd/fiatalságod!


Az ilyen pasikat hívják pasinak,PP-nek.De férfinek semmiképpen sem!

2011. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy meg akarod változtatni a személyiségét, illetve gyökeres változásra alapozol. Felnőttet már nem lehet nevelni.
2011. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz belőle jól működő közösen tervezgetős kapcsolat. Soha!! Ha van erőd még lehetsz boldog, ha gyenge vagy elkínlódsz mellete még egy ideig, amíg végleg a porba tipor.
2011. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ott rontottad el, hogy azt hitted, miattad megváltozik. Az emberek sajnos nem szoktak változni, vagy nagyon-nagyon ritkán, de akkor sem sokadszorra.
2011. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!