Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szünet. Apám miért ilyen...

Szünet. Apám miért ilyen szemét velem?

Figyelt kérdés
Az érettségi miatt most nekem egy 7 szünetem van..Apám azt mondta senki nem jöhet és én sem mehetek sehovanem gépezhetek semmit nem csinálhatok..Miért ilyen?(rossz tanuló vagyok) de azzal ogy eltílt a barátaimtól attól még nem leszek jobb, nem fogok itthon tanulni ezt ő is nagyon jól tudja.Mondtam neki had menyjek el ma bulizni és hétfő,kedd,szerda csak tanulok..Nem engedi.Nem tudom miért ilyen szemét velem...Segitsetek kérlek mit tegyek??
2009. máj. 1. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

sztem csak aggódik érted a jegyeid miatt,nemsokára vége az évnek ilynekor még lehet javítani ha ügyes vagy.mutasd meg h.ha akarod képes vagy többre is, győzd meg őket arról h.kiérdemled a tiszteletüket és h.elengedjenek.ne legyél ilyen elutasító velük.köss kompromisszumot,tanulj,aztán biztos h.engedékenyebbek lesznek.ne add fel azzal h.úgyse fogok tanulni mert minek...


lehet h.közhely de nem a szüleidnek tanulsz hidd el te fogsz belőle profitálni....mellesleg a nyaradat is elronthatja ha pl.megbuksz az se lenne jó neked gondolom...


mindent bele!!

2009. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem hiszem, hogy segítség, de azt hiszem, hogyha eddig nem bizonyítottad, hogy elég érett vagy, nem tanultál eleget, épp itt lenne az ideje, hogy tanulj, és év végére jobb jegyeket szerezz, most van itt a javítás edeje. Próbálj meg tanulni, és ha javítasz, apád is más szemmel néz, és nem kell nyáron esetleg pótvizsgára készülni. (Gondolom te most nem érettségizel.) Fogadd el apád döntését, hidd el jót akar neked.
2009. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem érettségizek.(szereztem egy 5öst fizikából, 4es lett a töri tz.-m) mi kell még??és itt a szünetem ő meg jol elrontja..direkt azért tanultam szünet elött hogy elengedjen..akkkor meg mi lehet a baja velem?vagy már utál??
2009. máj. 1. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a tanuláshoz kérj segítséget, hogy javíts, akkor nem fog veled így viselkedni. Lehet, hogy ő nem tud segíteni neked, de van más. Attól, hogy szünet van, még nem láblógatásból kell állnia. Nézd, nekem középiskolában néhány évig nem volt se téli se nyári szünetem, mert nyelvtanfolyamra jártam, és érettségire meglett a nyelvvizsgám, és most a diplomához nem kell emiatt aggódni. De ennek ára volt, viszont megérte. Nekem könnyebb.

Nem a szüleidnek tanulsz, hanem magadnak, lehet, hogy apád rosszul adja elő magát, azt most felejtsd el, de ha tényleg rossz tanuló vagy, akkor esetleg most van egy kis időd javítani, mert talán még nem zárták le a jegyeket.

2009. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább tanulj, mert nyáron még rosszabb lesz ha megbuksz,és ha akkor sem fogsz tanulni akkor mint bukott diák elköszönhetsz az osztálytársaidtól(esetleg a barátaidtól is)...Igaza van az első írónak,hogy magadnak tanulsz.Bár van egy olyan érzésem,hogy hiába írjuk,hogy tanulj,úgyse fogsz...inkább kifogsz találni valamit,hogy "lelépj" és elmenj bulizni,még akkor is ha utána nagy büntetést kapsz...
2009. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom volt már párszor,hogy csak most engedj el,utána tanulok megígérem.Sejtésem szerint ez is egy fő oka lehet.7nap nem a világ,próbálj meg kevésbé dacoskodni,hidd el sikered lesz vele apádnál.
2009. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
19%

Teljesen átérzem a helyzeted :(

próbálj meg ma tanulni - legalábbis úgy csinálni - du segíteni vmi házimunkában pl mosogatás v hasonló :) aztán hátha meglágyul a szíve :) elvégre munka ünnepe van, tehát ilyenkor tanulni sem kéne :)

2009. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!