Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kavarja meg a dolgoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kavarja meg a dolgokat, ha a következő levél fogamzásgátló első szemét nem egy hét, hanem 8 nap szünet után veszem be?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
www.orvostudakozo.hu, Hamvas Ferenc.
2010. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, akkor már nem véd rendesen. Az enyémnek a tájékoztatójára az van írva, hogy 7 napos a szünet, kevesebbet lehet tartani, de többet nem. De nem akarlak megijeszteni, nem biztos, hogy jól tudom. fogamzasgatlas.hu-n van online nőgyógyászati "rendelés".
2010. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha nem vetted volna be az első szemet, tehát csökken a hatás (min. 1 hét mellévédekezés) és ha az előtte lévő 7 napban voltatok együtt védekezés nélkül, a terhességnek is van esélye.
2010. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és Hamvasnak halvány rózsaszín gőze nincs a fogamzásgátló működési mechanizmusáról, szóval őt nem kérdezném.
2010. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jah, 11 évet tanult, és halvány gőze sincs róla. De neked aztán biztos van. De nagyon okos vki...
2010. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 10:43


Olvastam a válaszait az orvostudakozón. Azok alapján úgy tűnik nem tudja hogy működik a fogamzásgátló. Azt hogy 11 évet tanult elhiszem, de akkro sem értem, hogy lehet h nem ért hozzá nőgyógyász létére.

2010. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Azok alapján úgy tűnik nem tudja hogy működik a fogamzásgátló.". Keress már nekem ilyet légyszíves, tényleg érdekel.

És szerinted hogy működik? Mi az, amit te tudsz és ő nem?

Egy nőgyógyászt le lehet szarozni, ha bunkó, nem figyel a betegre, nem ismer fel betegségeket esetleg, de azért azt nehéz elképzelni, hogy úgy végezte el a 11 évet, hogy alapvető dologról halvány lila gőze sincs.

Az orvosin nem tudsz úgy átvergődni, hogy nem ragad rád semmi.. szakvizsgán meg gondolom főleg nem...

2010. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pl. azt hangoztatja, hogy a 7 napos szünetben nem véd a tabi, és erre mindössze az az indoka, hogy azért mert akkor nem szedsz tabit és máskor meg ha kihagysz egy tabit akkor is mellé kell védekezned. Emiatt végigolvastam nem tudom hány szakkönyvet a témában+ végigkérdeztem vagy hat nődokit, és kiderült, hogy a tabletta mechanizmusa úgy van kitalálva, hogy igenis védjen és amit leírt butaság. Te is utána tudsz nézni ennek és azt nem értem ha valaki nődoki létére ilyeneket ír, akkor hogy lehet jó szakember.

Mindegy, lehet hinni neki, én nem teszem, számomra ő nem megbízható forrás.

2010. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még akkor is megbízhatóbb forrás, mint az itt írogató emberek. Vagy talán nem így gondolod?

Amúgy ez a hét napos szünet dolog érdekes. Azt mondod, a tabi úgy van kitalálva. Kérlek magyarázd el, hogy hogy oldják meg, hogy olyankor védjen, de ha egy kimarad, akkor kell a védekezés. Erre tényleg kíváncsi vagyok.

Mert az tény, hogy Hamvas csak ezt tudja felhozni, de a többi doki sem tud mást mondani, csak azt, hogy "így van kitalálva".

Nagyon szívesen olvasnék vmi tanulmányt arról, hogy ezt hogy oldják meg. Ha ismersz ilyen könyvet vagy oldalt, kérlek linkeld be/írd le a könyv címét, szívesen elmegyek érte könyvtárba is, mert érdekel a téma.

2010. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egyik ilyen "forrásom" az egyik barátnőm apukája volt, aki nőgyógyász főorvos. Amikro megkérdeztem tőle ezt, kiegészítve azzal, h Hamvas szerint a fog. gátlót úgy találták ki, hogy nem feltételezték a kutatók, hogy a párok a 7 napos szünet alatt szexelnek, komolyan mondom dőlt a röhögéstől.


Pl itt tudsz róla bővebben olvasni:

[link]


"She can miss seven active pills without the risk of ovulation (which is what occurs in the pill free interval). "

2010. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!