Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vehetnénk...

Milyen ajándékot vehetnénk egy 4 hónapos kisfiúnak keresztelőre? Babahordozó, autósülés, pelenkázó szekrény stb. ezek már megvannak, mivel van nagyobb tesója így ezek megmaradtak.

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget és az ötleteket előre is.
2011. okt. 15. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk most lesz, én is gondban voltam. Mivel kisfiú, így a fülbevaló kilőve, marad az aranymedál.
2011. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor még inkább a szülőknek tudsz örömet okozni, egy szép ruha-együttessel, vagy pl lehet kapni nagyobb üzletekben Johnson's pelenkázótáskát, ami tele van mindenféle babaápolási szerrel (krém, fürdető, hintőpor, stb, tehát egy jó nagy csomag), szóval szerintem ezzel is meglepheted őket.

Ha mindenképp a kicsinek akarsz, valami csörgőt, vagy aranyos színes játékot, amit elnézeget, könnyen meg tud fogni.

2011. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ékszer is volt eszemben, de nem írtad, hogy milyen szál fűz a kicsihez, vagy a szüleihez?
2011. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Keresztszülők leszünk a vőlegényemmel.

Gondoltam arany nyakláncra is, amin lehetne egy medál a kicsi keresztnevének első betűjével ellátva.

2011. okt. 15. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a medál nagyon szép ajándék és örök emlék lesz a kicsi számára is.Én szintén ezt kaptam kiskoromban,amit akkor nyilván nem értékeltem,de ma a legszebb és legkedvesebb láncom!
2011. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha ezt tudom, biztos nem traktállak csörgős, meg Johnson-os ajicsomaggal:D

akkor egyértelműen ékszer

2011. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is azért kérek ilyet, mert ez tényleg örök emlék lesz a picinek, ha nagyobb lesz.
2011. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg ezt az oldalt: [link] szerintem nagyon jó ajándékok vannak. Nekem ez a kedvencem!:)
2011. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szió,

én most néztem, vannak jó kis pelenkázó, érzékeny bababőr csomag,és egyéb babaápolási szettek a midnennőneken.

Van ami féláron van (babakrém, pelus, babatörlő, ilyesmi) szerintem így tökre megéri,meg ezek mindig kellenek.

2011. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!