Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a férjemet a túlzott telefonálási mániájáról és szivességi furikázásairól?

Figyelt kérdés
Férjem kevés beszédű, de ha telefon van a kezében.. Szóval imád telefonálni. Egyszerűen ráragad a fülére és én eléállva - mikor elszakad nálam a cérana - hiába mutogatom az ollót, hogy elvágni, befejezni. Jövedelmünk jelentős részét eltelefonálgatja, a másik jelentős részét pedig elfuvarozza. Az ismerősök néha ezt-azt adnak neki, de benzinköltséget még soha, senki. Pedig a mi kocsink se megy krumplival, borral, tojással, de még almával se!
2009. máj. 1. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Az én apám is hasonló volt, legalábbis a furikázást tekintve. Éjjel kirángathatták az ágyból, és ő ment. Aztán egy idő után rájött, h ez így nem mehet tovább, persze ebbe anyám beszólásai is belesegítettek. Ő nem kapott semmit érte, de szerencsére ennek már vége. Talán mondd el, mit kellene venni azon a pénzem, miben szenvedsz/szenvedtek hiányt. Remélem, valaki tud jobb tanácsot adni.
2009. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, ne bántsd a férjedet a telefon miatt.Mert jobb lenne ha kocsmába járna? Igy legalább Te is hallod a diskurzust.Egyébként is ha ez téged zavar, netán azért, mert sok a telefonszámla, van megoldás.Olyan szolgáltatót kell választani, ahol nulla forint a percdij.Nem fogod elhinni: én havi ezer-ezerkétszáz percet beszélgetek - belföldre - és mindezt nulla forintért.Ugye nem hiszed? Pedig igaz.Sőt a hivásrészletezést is megkapom minden hónapról.

Ami pedig az ingyen fuvarokat illeti.Tisztelt férjtársam.

Állitsd le magad.

2009. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál lehet nulla forintér telefonálni? Bocs az off-ért ! :)
2009. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A baj azzal kezdődött, hogy tagja lett egy flottának, ahol egymással a flotta tagjai ingyen beszélgethetnek bármennyit. Az én édesem pedig elfelejti, ha nem flotta-taggal beszélget és csak mondja, mondja, mondja. Közben kényelmesen forog a hatalmas bambusz foteljában... Hát nem aranyos? Pénzt meg /egy vasat se/ nem keres ezzel az izével, csak költ rá. Amúgy én is el vagyok maradva a kedvezmények igénybe vételével, pedig aranykártyás lettem. /T-Mobile/. Kicsit kiokosítanál? Köszönöm!
2009. máj. 2. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!