Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkoztatok már a karácsony...

Gondolkoztatok már a karácsonyi ajándékokon?

Figyelt kérdés

Szüleiteknek mit vesztek? Szüleim 43 évesek, fiatalosak nagyon, az elmúlt években már kaptak kovácsoltvas bortartót, ékszert, borokat, képet, fotóalbumot és most nem jut eszembe semmi jó ötlet.

És már most nekiálltam filózni, mert múlt évben is későn jutottak eszembe a jó ötletek.

Nehéz nekik jót kitalálni mert igazából mindenük megvan.

Ötleteket várnék! Köszönöm.


2011. okt. 19. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csütörtökön megyek az ázsia centerbe (nem tudom hova valósi vagy, de ez itt van budapesten), mert ott annyi minden van, hogy 100% mindenkinek találok valamit. Én is azért megyek most, mert akárhogy nézzük következő utáni hónapban már karácsony, és nem akarok mindent megint a végső pillanatra hagyni. Így holnap végigsétálok, és ha mégsem találok valakinek ajándékot, akkor megyek mégegyszer:-)


20N

2011. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam, de idén semmi ötletem nincs. Ha más nem jut eszembe, akkor kapnak valami kütyüt a biciklijükhöz, vagy egy-egy táskát (abból sosem elég :D).
2011. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyu vasalót és csokit kap, apu meg egy pulcsit és egy üveg bort.( a vasalót és a pulcsit már megvettem)
2011. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nah ez az :S jó lenne már kitalálni valamit, az a baj hogy még nincs főállású munkám így annyit nem is tudok elkölteni és közben a párom és én együtt veszünk ajándékot a család minden tagjának kb 10-15 ajándék :D de ha csak minimum egy 1000 mindenki ajándéka már akkor is 15 000 forint de tavaly húgom is és öcsém is nagyobb értékben kapott...így már most spórolni kell :)


De pl anyukámnak valami sminkterméket esetleg valami krémet vagy egy szép kesztyűt szeretnék.


Húgomnak ékszert vagy pulcsit vagy sejtésem sincs :D nem éppen a szokványos tini aki örülne a parfümnek vagy a kozmetikumoknak :S


Párom unokahúgának valami szép fülbevalót és körömlakkot szeretnék, mert tudom hogy ő arra soha nem költ :)


A párom szüleinek pedig egy különleges teaválogatást, ilyen kimérőset lehet kapni a latinnegyedben.


Jó nehéz kitalálni ki mit kapjon főleg ha ilyen sokan vannak és nagyon furcsa az ízlésük :) De remélem lesznek olyanok akik tudnak jó ötletekkel szolgálni

2011. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéltük, hogy mivel mindenki spórol nem ajándékozzuk meg egymást. Persze ez alól kivétel 1-1 illatszercsomag mindenkinek. Rokon kislány persze azért kap játékot :)
2011. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem idén sem lesz olyan a karácsonyom.Szüleimmel nem vagyok jóba :( Addig nem is leszünk jóba...

De, páromnak sem tudom mit vegyek, tesóm,sógornőm-lehet közösen kapnak valamit, na meg persze a keresztlányom-neki valami nagyon szépet akarok.

2011. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tavalyról maradtak ötletek, de azok inkább ilyen standard dolgok: könyv, puzzle (ezeket pl. szüleimnek, öcsémnek el tudom sütni).

Anyóséknak szerintem idén is falinaptárat meg valami csemege-csomagot készítek össze: aszalt gyümölcsök, diákcsemege, füge, tea-kávé, cappuccino, csoki.

Páromnak is sablon ötletek maradtak (de szerintem addig ki fogok találni ettől eredetibbet): parfüm, borotválkozócuccok, kozmetikum...

2011. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagymamámnak, és nagypapámnak azt adom, amit eddig minden évben. Egyedi készitésü naptárat az a dédunokákról. Van már neki 3 is. 2 a tőlünk, 1 húgomtól. Nagyon szokott neki örülni, mert ő már utazni nem tud, és saját kérésére mi sem megyünk már hozzá. Azt mondja, hogy már megterhelő lenne neki. Sajnos úgy néz ki, hogy már csak a temetésére fogunk menni. Attól függetlenül gyakran beszélünk telefonon, és a hagyományos levélváltások is elég sűrüek. A többieknek még fogalmam sincs, de már ötletelek. Illetve anyám pasija megint valami olcsó tusfürdő, spray csomagot kap, ő úgysem ad nekünk soha semmit, de nekem nem lenne pofám kihagyni. Így kap egy olcsó valamit, érje be vele.Sógornőmmel mindig valami poénosat küldünk egymásnak, így idén is valami olyan lesz, ami jópofa. A többi még valóban a jövő titka.
2011. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én Bahlsen kekszválogatást veszek, azoknak, akiknek valami kisebbet szánok. Van karácsonyi szortimentjük, nagyon igényes. Meg nyerni is lehet vele,a fődíj egy hamburgi utazás. Az lenne a jó karácsonyi ajándék :)
2011. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!