Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyának, hogy hol...

Elmondjam anyának, hogy hol fogok aludni vagy inkább mondjak valami mást?

Figyelt kérdés

Szombaton az egyik fiú barátomnál fogok nagy valószínűséggel aludni,aki iránt én már jóval többet érzek,mint barátság és Ő is irántam,de még nem sikerült megbeszélni,hogy mi is van köztünk...

Mivel franciaágy van a szobájában,ezért nem különágyban fogunk aludni...nem tudom,hogy elmondjam-e a dolgot anyának vagy inkább mondjam azt,hogy valamelyik barátnőmnél alszom.

Csak mert anya szinte semmit nem enged meg,a srácról meg elég sokat tud(gyűlöli,mert szerinte csak egy "elkényeztetett szépfiú,aki minden csajt megakar...",de ez nem igaz,én már megismertem és nem ilyen,egyáltalán!),szóval nem hiszem,hogy engedné,hogy nála aludjak.Szerintem ha elmondtam volna neki,hogy minden délután ott vagyok náluk,akkor régen szobafogságban lennék. :SS


Mindenképpen ott szeretnék aludni,mert gondolom azért hívott el magukhoz,mert mondani szeretne valamit és lehet,hogy végre elmondja,mit is érez irántam.


Elmondjam anyának,hogy a fiúnál alszom vagy ne?


L/15


2011. okt. 19. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
91%

"mert gondolom azért hívott el magukhoz,mert mondani szeretne valamit "


Buta rib@nc :DD

2011. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
81%
15 évest lányt nem engednék el másnál aludni!!!
2011. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se buta,se r**anc.

Még soha nem volt barátom és most iránta valahogy máshogy érzek,szinte csak rá gondolok és megőrjít...:$

2011. okt. 19. 22:03
 4/64 anonim ***** válasza:
90%

A helyedben egyáltalán nem akarnék ott aludni, mert a vége az lesz, hogy terhes maradsz. Az a fiú egész biztos nem csak aludni akar. Az ö szüleinek nem tünik fel, hogy lányok alszanak nála?

Viszont anyukádnak inkább mondd el, mert sokkal kevésbé baj, ha ezek után nem enged el, mintha egy hónap múlva azt kell kérdezned, hogy hogy mondd el, hogy gyereked lesz.

2011. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
85%
Ha eddig szűz voltál akkor már szombattól nem leszel az kisanyám ! Nem értem mit strapálod magad hogyha egyértelmű a válasz a kérdésedre mert nyilván nem akarod elmondani anyádnak ! Amúgy meg nagyon nagyon buta vagy én is ennyi idős vagyok de legalább én tudok gondolkodni !
2011. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
87%

Na adok én neked szombaton fiúzást. Nem mész sehová, itthon alszol, kislányom!

Anyukád.

2011. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
92%
Kicsikém, te nagyon naiv vagy. Egyet kell értsek azzal, hogy anyukád nem enged el.
2011. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
92%

A pasi hány éves?


Egyébként meg nem beszélgetni akar... Szerintem.

2011. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Ő is 15,osztálytársak vagyunk.


Nem vagyok h.ülye,nem feküdnék le vele.

2011. okt. 19. 22:10
 10/64 anonim ***** válasza:
100%

"mert gondolom azért hívott el magukhoz,mert mondani szeretne valamit és lehet,hogy végre elmondja,mit is érez irántam."

XD

"elkényeztetett szépfiú,aki minden csajt megakar..."

Anyukád lehet, h nem is olyan rossz emberismerő.....

deédes vagy.... Ha sosem volt még barátod, lehet, h nem egyből úgy kéne kezdeni, h együtt (egy ágyban) alszol (vagy mást csinálsz) egy hímneművel.

Mert ha azt a képletet nézzük, h ágy+ együtt alvás, sztem 10 emberből 10nek nem a beszélgetés jut eszébe, hanem a baszélgetés. Ha valóban mondani akarna valamit, azt fényes nappal tenné, nem félreérthető szituációban.

Szóval a kérdésre a válasz: ne hazudj anyukádnak, mert egyrészt úgyis kiderül, másrészt nagyon jól teszi, ha nem enged el, és neked is kéne, h legyen annyi eszed, h erre magadtól rájöjj.

2011. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!