Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam a szüleimnek...

Hogyan mondjam a szüleimnek hogy el szeretnék menni egy házibuliba, hogy ne rögtön arra gondoljanak hogy mindenki részeg lesz és szexel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy egy barátodnál lesz egy kis összejövetel és ott szeretnél aludni. Hány éves vagy amúgy? mert a szülők elsősorban ide engedik el a fiatalokat nem egy nyilvános helyre. Szóval szerintem könnyű dolgod lesz.
2011. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán ne úgy indíts, hogy anya elmennék házibuliba xy-hoz, de ne aggódj, nem olyan részegen szexelős buli lesz, mert akkor kiakad.

Mondd, hogy lesz xy-nál egy kis házibuli, max ennyi meg ennyi ember lesz (lehet ám lefelé kerekíteni, ha nagyon soknak tűnik). Ennyi és ennyi embert ismersz ott, ezekkel és ezekkel mennél oda. Ha szeretné, fel is hívod ha odaértél és mondjuk éjjel 1-re hazaérsz. De akkor már legyél nagyon pontos.

2011. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fontos h tudjuk azt h hány éves vagy? ill. h helyben van e a házibuliba tehát nincs 3várossal odébb mint ahol laksz? Lesznek e bnők ott stb..? Kinél fogsz aludni?


Én általában mindig úgy mondtam h anya meghívtak egy tök jó házibuliba :) itt lesz a városunkban falunkban nem messze tőlünk kb 20percre ott lesz a bnőim (legalább 3-4embert sorolj fel) és utána megmondod h nem alszom ott vagy ha igen akkor a bnőim is ott fognak aludni :)

2011. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Hány éves vagy és hol lenne a buli?:)
2011. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és messze lenne, busszal mennénk oda meg vissza is, és délutántól délutánig tartana.
2011. okt. 22. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Ismerve a mai állapotokat, szerintem én sem engednélek :-(( Sajnálom.
2011. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a házigazda szüleivel, hogy hívják fel a te szüleidet, és beszéljék meg, milyen feltételekkel zajlana a buli. Egy szülő sokkal inkább hitelt ad egy másik szülő szavának.
2011. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát jobb esetben ismerik legalább hírból, sztorikból a haverjaidat, akkor nem lehet gond, ha tényleg nem egy orgia lenne a parti.

Ismeretlenekhez ne csodálkozz, ha nem engednek. Engem simán elengedtek mindig, mert tudták kikkel, kikhez megyek, na meg ugye alapból megbízható gyerek voltam, tehát mitől féltettek volna. :D És szerintem valahol itt lehet a kulcsa a dolognak.

Ha a bizalom nincs meg, akkor is megszívtad, építsd ki valahogy a kövi buliig. :S

2011. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andráska Béla válasza:
Ha mindenki józan marad és tartózkodik a szexualítástól akkor az nem buli hanem zsur.
2017. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!