Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy ennyi...

Az normális, hogy ennyi idősen nem engednek el egy házibuliba? És miért nem engedhetnek el? Pedig jó viszonyom van a szülőkkel és megbíznak bennem, mindent megosztok velük.

Figyelt kérdés
Részletek: 1 hónapon belül töltöm a 16-ot. Tegnap volt egy házibuli, ahova nem engedtek el a szüleim. A házibulis társaságot csak látásból ismerem(azt tudom, hogy idősebbek nálam meg egy fiúval néha szoktam beszélni), kivétel az egyik barátomat(nagyon jóba vagyok vele) és nem engedtek el. A buli nem tudom, hogy meddig tartott, de én azt mondtam, hogy éjfél előtt már itthon leszek. Gondolom nem éjfélig tarthatott.. Most emiatt tisztára úgy érzem, hogy nem bíznak bennem meg a szülők, de ők azt állítják, hogy igen. Én meg attól félek, hogyha minden bulira mindig nemet mondok(mert szoktak hívni), idősebb koromban nem fognak hívni ilyenekre. Most ennyire féltenek vagy miért van ez? Sajnos ha buliról van szó, szigorúak. Jó, abban egyetértek, hogy nem szabad nagyon könnyen fogni a gyereket, mert abból baj lesz, de azért ezt meg már túlzásnak tartom, pedig csak a szomszéd utcában volt a buli. Napközben mindenhova elengednek, de ha jön az este...(bocs a regényért) L
2011. júl. 28. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
15 vagy, normális. én 21 vagyok, mégis el kell kéretőznöm. az más kérdés, h most már engednek...
2011. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
szerintem még bőven normális, hogy nem engednek el.
2011. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
szerintem az volt a bajuk, hogy nem ismerted a társaságot, csak azt az 1 embert.
2011. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan féltenek. Hogy mit kellene tenned, abban nincs ötletem, úgy tűnik ez rajtuk múlik.
2011. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Normális. Egy tizenöt éves kislánynak még nem házibuliban van a helye. Pláne olyanokkal, akiket nem is ismer.


Ne aggódj, nem vesztettél sokat, tisztességes buli eleve éjfél után indul be, sokkal rosszabb lett volna akkor eljönni.


Egyébként azért szigorúak a szüleid, mert féltenek. Nekem anno ennyit mondtak: "Benned megbízunk - a többi hatmilliárd emberben nem!" Valószínű a te szüleid is így vannak ezzel, és hidd el, nem alaptalan. Ne aggódj, bőven lesz még időd bulizni!

2011. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Engem sem engedtek el sehova ilyen idősen aztán elgem lett, hogy mindig csak én maradok ki a bulikból és kiszöktem éjszaka meg minden aztán rossz társaságba kerültem és jó pár évet elszúrtam az életemből pedig előtte jó sportoló, nem rossz tanuló voltam szóval nem oktalanul féltenek a szülők hidd el.
2011. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Így van, féltenek a szüleid. Talán nem egy házibulival kellene 16 évesen próbálkoznod, ahol mellesleg csak idősebb ismeretlenek lettek volna. Én sem engedtelek volna el. Nem vagy már annyira kicsi, de semmiről nem maradsz le ha később kezded az éjszakai életet. Esetleg próbálkozz a barátaiddal elkéreckedni egy rendes partyba, hátha megengedik.
2011. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A mai vilagban en sem engednelek el, sosem lehet tudni, hogy ki mit tesz ellened. Es raadasul lany vagy. Ha lanyom lenne, meg jobban feltenem...orulok, hogy fiam van. Nem, nem engednelek el este ilyen korban en sem. Manapsag ez mar tul veszelyes.
2011. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
na a sok álszent...
2011. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most akkor megnyugodtam. :) Én is gondolkodtam ezen és hát ugye a társaság idősebb volt nálam, jóhogy elmehettek. Na meg ugye a legjobbakat akarják nekem a szülők. Néha ez kiakasztó tud lenni egy ennyi idős tininek, de valószínűleg én is ugyan ezt fogom tenni szülőként. :D
2011. júl. 28. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!