Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet tölteni a nemzeti...

Mivel lehet tölteni a nemzeti ünnepeket?

Figyelt kérdés
Ti mivel töltitek? Elmentek valami megemlékezésre? Vagy a családdal vagytok? Vagy egyedül?
2011. okt. 23. 13:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A férjem elment, de valószínűleg alvásra fogom kihasználni a nap nagy részét, éjjel nem sok sikerült és még mindig félkómás vagyok, akárhány kávét iszok.
2011. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Párommal pihenünk és együtt sütünk almás pitét :D
2011. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

tanulással... holnap kezdődik a ZH-hét, nem érek rá most ilyen esőben ünnepségre szaladgálni.. amúgy se szeretek :\

wikipédián elovlastam, hogy mi is volt pontosan okt 23-án, aztán kész. lehet emgnézem a szabadság szerelem c. filmet, és ezzel nekem ennyi a megemlékezés.

2011. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Netezek.
2011. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
én itthon döglök ahogy bármilyen más megemlékezésen is..az ünnep nem érdekel,itthon élem a hobbijaimat. ilyenkor még találkozni se lehet senkivel értelmesen mert minden zárva van...
2011. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Reggel kertészkedtem, amíg esett a hazahozott munkám befejezem, később 1-2 órára vendégségbe megyek, este tévézés.
2011. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 ava87 ***** válasza:
67%

Mondjuk ünnepléssel? :)

Én mondjuk nem megyek sehová, még itthon is fázom, nem ám, hogy még kint. Megnézem az m1-en az ünnephez kapcsolódó műsorokat, ezek az október 23-aiak egész jók szoktak lenni, ahogy láttam, lesz egy-két jó film is, amiket még nem láttam. Amúgy meg tanulok (most is azt csinálom :D), nekem ez most kb. ennyi.

2011. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Változó. Nálunk pl. a nemzeti ünnepeken ingyenesen látogatható a helyi múzeum, ami egyébként nagyon szép! Bár nem mentem el, már voltam 2x és 3x már nem lenne olyan érdekes.

Máshova viszont szívesen elmentem volna a családdal, csak erre nincs lehetőség (apum dolgozik, meg a család sem család már nálunk, sajnos).

Egyébként így sem unatkozok, ugyanis jövőhéten naponta legalább 1-2 dolgozat, felelés lesz. Összesen 5 dogát írunk, 4 felelés lesz biztosan, de még több is lehet. Úgyhogy van mit tanulnom...

16/L

2011. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Én kitakarítottam a házat, délután pedig filmezek.Vasárnap van,esik az eső,minden zárva. Családdal vagyok napközben, ők is pihennek.Este pedig a párommal.
2011. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Bosszankodással, hogy idén is hétvégére esett ez a rohadt ünnep.
2011. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!