Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le erről a...

Hogy beszéljem le erről a bátyámat? Nagyon fontos! 16/L

Figyelt kérdés

Az egyik roma osztálytársam kikezdett velem, megszorította a kezemet, és fogdosta a fenekemet.

A bátyám bosszút akar állni holnap.

Félek ,hogy a romák megfogják késelni a bátyámat!!!


2011. okt. 24. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélni! Mondd el neki, hogy nyugodjon le, kérd meg, hogy ne keveredjen bajba, sem maga miatt, nehogy tényleg csináljanak vele valamit, sem miattad, mert ezek után csak még jobban piszkálnának... Szóljatok a tanároknak, intézzétek el normálisan, ne így... Esetleg ha nagyon elborult az agya, szólj a szüleiteknek..
2011. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy a bátyám eléggé önfejű és hirtelen haragú.
2011. okt. 24. 17:58
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Engem tuti nem tudtánál lebeszélni az én húgom helyében !!!!

bár nem is mennék neki 1. csak szólnék h nem kéne ha folytatja gondolom kitalálod ....:D

2011. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Mélyen tisztelem a bátyádat, ezt most halál komolyan mondom! VÉGRE valaki, aki oda mer állni, nem csak a szája nagy, hanem tenni is mer valamit. Így kell csinálni, és kellene mindenkinek.

Ne aggódj, nem fogják megkeresni bátyádat, tudni fogják, hogy ő erősebb, ő oda mer állni, vele nem lehet g.cizni. Hidd el tudom, unokatesóm fegyőr egy börtönben, tudnék mesélni.


Én csak annyit mondok: HAJRÁ BRATYÓ!:D


23N

2011. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

17:59


De annyira féltem a bátyám. :(

2011. okt. 24. 18:00
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Örülj neki, hogy ilyen bátyád van, hidd el, nem fog az ártani, ha kicsit elbeszélget a támadóddal (függetlenül annak faji hovatartozásától) Ha a bátyád erős, akkor úgyis beijed tőle az illető.
2011. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

18:01


Igen, de akkor majd hívja a haverjait a bátyám ellen.

2011. okt. 24. 18:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos bátyádnak is vannak haverjai. Ne aggódj, a kölyköknek csak a szájuk nagy, de csak kislányokkal mernek vagánykodni.
2011. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódd túl a dolgot! Örülj, hogy megvéd. Az előttem szólónak igaza van, a romák addig hangosak, és addig bátrak, amíg nem akadnak emberükre. Amint ellenlépést látnak meghátrálnak. Amúgy szerintem bátyád értelmesen fogja intézni. Engedd, had védjen meg.

Ha egy nem roma tette volna ezt veled, most nem aggódnál gondolom. Az ember az ember, az Ő reakciója se lesz más.

2011. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy aki nem él ilyenek közelében, az el sem tudja képzelni mi megy. Persze, hogy ott, akkor nem mer visszaszólni, de majd pár nap múlva bevárják valahol, aztán 10 verik ronggyá, amikor egyedül van. Én szólnék a szüleidnek a helyedben. Már eleve azt is el kellett volna mondanod, hogy tapogatott a gyerek.
2011. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!