Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Na most mit tegyek h beszéljem...

Na most mit tegyek h beszéljem le őket erről?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet h elő fogunk adni egy előadást az osztállyal!Az egyik fiúosztálytársam aki anno tetszett nagyon megalázott elterjesztette mindekinek ezt meg h milyen csúnya vagyok!Most meg azt akarják h ő legyen a főszereplő és én legyek akit meghódít és a végén a nyakába borul!Nem fogom vállalni ezt a szerepet ezekután mert a fél suli ki fog röhögni!H beszéljem őket le róla h ne maradjak nagy sz@rban?
2011. szept. 2. 18:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi h amit a fiú csinált már rég volt de nagyon sokan tudják!Nem vagyok népszerű az osztályban sem.De ez olyan diákigazgatóválasztásos műsor lenne nem olyan kötelező jellegű!Ezt az ötletet egyébként egy szivatósabb csaj vetette fel én meg mondtam mivel ő ilyen színésztehetség én neki tudnám elképzelni meg még pár más lánynak.De utána elment másokkal beszélni én nem akarom h ebbe belekényszerítsenek!
2011. szept. 2. 18:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ezen,két választásod van:

-elvállalod,és megpróbálod poénosan felfogni és végigcsinálni,egy jót fogtok röhögni.

-nem vállalod és egyszerűen nem mész el a próbára.

Azt pedig nem egészen érte,hogy elterjesztette hogy csúnya vagy,azt mindenki látja,hogy milyen vagy,és mindenki eldönti,hogy neki szép vagy e vagy sem!

2011. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát azt én sem de akkoris amikor a spanjai hülyülésből izéltek h a csúnya lány am lehet az vagyok nem érdekel de megalázó volt és ha mindenki ezt tudja akkor ezelután irónkius pont ez a szerep!Nem vállalom el!Ha nem megyek a próbára sztem azt jelzik osztfőnek!Úgyhogy beszélni kell erről!A másik meg hogy fogjam fel poénnak ha én vagyok a porondon!Na ne azt már voltam eleget!
2011. szept. 2. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Akkor a kérdés el van döntve, ne csináld! Ha egy kicsit is normális az ofőd, beszélj vele, és vállalj más szerepet az előadásban. Ha fellépni nem akarsz csináld a jelmezt, a díszletet, a zenét hozzá. Na hagyd magad,ezt erőltetni nem lehet.

2011. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!