Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha a...

Mit tennétek akkor, ha a párotok rendszeresen,2 napi szinten később járna haza órákkal?

Figyelt kérdés

Egy hét alatt ez a 2. alkalom, hogy este 7 helyett hajnalban jött.

Nem hív fel, nem veszi fel a telefont.

Amikor csak 1-2 órát késik, még neki áll feljebb, hogy ez normális kapcsolatokba belefér.

Szerintetek?


2011. okt. 24. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerinted mit csinálhat hajnalig?
2011. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Normális kapcsolatba nem fér bele,hogy fél nappal később megy haza,és nem szól.Még akkor sem,ha nem másik nő van a dologban.

Én valószínűleg kivágnám a francba.

2011. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle, hogy mit csinál, először is.
2011. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nem fér bele, de nem is nagyon vágyunk rá, hogy kimaradozgassunk, ha mégis nagyritkán megtesszük, akkor együtt. Ha meg valamelyikünk valamiért sokat késik, akkor felhívjuk a másikat, de még ha el is felejtkeznénk az időről, a legkevesebb, hogy felvesszük a telefont, ha a másik keres, vagy ha akkor nem halljuk, amint észrevesszük, visszahívjuk.
2011. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mindig van magyarázata, hogy hol volt és azért nem hív, hogy ne hisztériázzak.

Ezt mondja.

2011. okt. 24. 21:39
 6/14 A kérdező kommentje:

A helyzet azért is érdekes, mert most könyörgött, hogy újra költözzünk vissza a bérelt lakásba. Egy lakásnyi ingóságom van, több millió ft értékben.

Minden az enyém.

2 gyerekünk van egy 3 éves és egy 8 hónapos.

Eddig nem csinált ilyeneket, csak amióta ideköltöztünk. Teljesen kiszolgáltatott helyzetbe hoz, és hozzáfűzte, hogy nekem a gyerekek vigyázása a dolgom, mással ne foglalkozzak.

2011. okt. 24. 21:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális kapcsolatba akkor fér bele, hogyha előre lebeszélitek, hogy a haverjaival pl minden csütörtökön eljár sörözni, de legkésőbb hajnal 2-re hazaér. Az pedig tök természetes, hogy a telefont felveszi, miért ne venné fel.


De hogy nem tudom, hol van, nem tudom, mikor jön, és nem elérhető, az gáz.

2011. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

félreismerted...


nem tudom ő fordított helyzetben mit szólna,ha lelépnél a gyerkőcökkel 1-2napra?

2011. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ha ilyen helyzetben vagy,két gyerekkel nyílván nem egyszerű!Azért nem kell egyből a legrosszabbra gondolni,azt nyílván észrevennéd ha megcsalna!Lehet tényleg csak kiereszti a gőzt,vagy bántja valami,amivel nélküled akar megbírkózni!Próbálj vele őszintén beszélgetni,mondd el neki hogy megérted,és mellette vagy!Nem tudom,nem tértél ki rá,hogy ilyenkor iszik-e,egyedül vagy haverokkal.....

ha van kedved.írj,ha más nem beszlgessünk,hátha rájövünk mi a baj,vagy hátha könnyebb lesz egy picit...

kitartás:Tünde

2011. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Teljesen eladósított az évek alatt, mert nem dolgozott, max 50 e ft-ot hozott immár a két gyerek mellett is. Hitegetett, és most úgy néz ki, hogy kapott egy jó állást nov 1-től, de már most érezteti velem, hogy egy senki vagyok, semmibe néz. Idecsalt megint az összes értékemmel és átvertnek érzem magam. Idegbeteggé tesz, majd egy jobb nőre cserél, addig neveljem a fiát. A kislányával nem foglalkozik, mert csak egy lány. Ezeket mind az elmúlt hónapban mondta.

A gyerekek érzik a feszültséget, 8kor aludniuk kellene, felváltva sírnak vagy néznek a nagy szemükkel.

2011. okt. 24. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!