Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél rendszeresen nyaralni...

Elmennél rendszeresen nyaralni a férjed családjával (sógornő, após) úgy, hogy a férjed nincs ott?

Figyelt kérdés

Mert dolgozik és sosem ér rá.

Évente többször, több napra...gyerekekkel.


+ még nem is jössz ki annyira jól a rokonaival...


2011. okt. 27. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Még akkor sem ha jóban vagyok a családjával.
2011. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan nem.
2011. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmeztem nem jösz ki a rokonaidddal túlságosan.

A válasz természetesen nem.Az sem mindegy milyen értelemben nem jösz ki velük.Csak akkor mennék el velük ha biztosra tudom nagyon szeretnek és elfogadnak.Szerintem nem szerencsés pontosabban nem egészséges.Mindenféle együttélés során adódhatnak konfliktushelyzetek.Képzeld csak el,hogy valami apróság miatt összekapsz anyósoddal pl.akaratlanul megbántod és megmondja a párodnak ő meg az anyja mellé áll mert mégis az anyja közbe neked van igazad.Ha nem jösz ki velük ne erőltesd mert az nem vezet jóra.Úgy se lenne teljesen egészséges ha a párod veled van.A párok nyaraljanak együtt max gyerekekkel.Én voltam kétszer és apró nézeteltérés történt a sógorommal és persze az akkori párom a nővére mellé állt.Egy egyszerű konyhai dolog volt.Nem egyszer be is akartam olvasni sógoromnak de akkor az lett volna következmény,hogy vége a kapcsolatnak de minden eset más és más.Mindenesetre nem jellemző az ilyen fajta nyaralás.

2011. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szeretnek és elfogadnak alatt azt értem,hogy tolerálják a hibáimat,rigolyáimat pl:horkolok,sokat mosok fogat,sokat szépítkezek a tükör előtt,sokáig ülök a wc-én,rendetlen vagyok stb.(Nem azért megyek,hogy a párom családját kiszolgáljam mert abba is volt részem.,,Mosogass el!Takaríts fel" stb Ne így csináld!Úgy csináld!Látszik,hogy nem fogtak be otthon!).Ugyanis a nyaralás során össze vagy zárva másokkal és az ilyen ,,rigolyák" kijönnek.Nem tudom milyen típusú emberek az anyósék.Mennyire nehezek.
2011. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2011. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az a problémám, hogy párszor mondtam nemet is, de akkor mindig azzal jöttek, hogy a gyerekektől veszem el az élményt. Pedig én nagyon nem érem jól magam a közös nyaralások alkalmával. Legutóbb már ugy éreztem magam mint egy leányanya. Éreztem a többi vendég pillantását a hátamon..."Na ennek meg hol a férje? vagy nincs is?" Nagyon nagyon kellemetlen volt.

Ilyenkor mindig azt kapom, hogy de a gyerekeket fosztom meg az élménytől és önző vagyok.

Hogy vágjam ki magam?

2011. okt. 27. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínű a megérzéseid nem alaptalanok tehát ha nem akarod,hogy megbántsanak ne menjél.Legyél határozott és mond azt:NEM MEGYEK!!
2011. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kizárt dolognak tartanám ,hogy elmenjek velük.
2011. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy vágnám ki magam, hogy ne zsaroljanak a gyerekemmel, ill. majd a férjemmel elmegyünk nyaralni, mint egy CSALÁD.


Amúgy nem mennék semmi pénzért, apóssal ugyan nincs bajom, de elég magának való, a sógornőm viszont egy akarnok, nekem az meg nem nyaralás, ha minden másodpercemet beosztja egy nálam pár évvel idősebb nőci.

2011. okt. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is dirigálni akartak igaz 17 éves voltam most 32.
2011. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!