Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a bátyám ennyire elkényezteti a lányát?

Figyelt kérdés

A bátyámnak van egy 17 éves lánya akiből sikerült egy plázacicát nevelnie.

Ha meglesz a jogosítványa akkor vesz neki egy BMW-t.

Egyszer otthagyta a sítáborban a laptopját, minden szó nélkül vett neki egy újat.

Ha kell neki valami új táska, vagy ruha szó nélkül oda adja neki a nem kis összeget.


Egyszer amikor nálunk volt vendégségben a bátyám lánya, akkor megkérdeztem ,hogy nem kér-e szendvicset, erre azt mondta ,hogy nem eszik ilyen csöves kaját.



Nem értem miért kényezteti így el a lányát, hiszen elég szegény családban nőttünk fel. Nem tanulta meg ,hogy nem a pénz a legfontosabb egy családban, hanem a szeretet?


2011. okt. 26. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy éppen a saját gyerekkori szegénységét kompenzálja így. Legalább egy szegényebb gyerek szerezhet ingyen laptopot.
2011. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem normális.Vagyis nem szimpatikus az ilyen.

Legyen meg a szükséges dolog ami kell,meg még mehet persze mellé pár plussz is,de a túlzás se jó.

Az ilyen helyzetekben sokszor majd a szülők fognak szívni később:) Szerintem próbálj meg beszélni a bátyáddal.

2011. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
majd ha a bmw-t összetöri a frissjogsival és meghal akkor már a bátyád is másképp gondolja majd a dolgokat..
2011. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

18:49


Jó lenne ha még ezelőtt másképp gondolná. :(

2011. okt. 26. 18:50
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
EZ szörnyű...Hogy mondhatott ilyet? :S :(
2011. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

"azt mondta ,hogy nem eszik ilyen csöves kaját."


Nem elég hogy elkényeztetett még buta kultúrálatlan is!Az élet vissza fog neki vágni.

2011. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk a szomszéd fiú volt ilyen. A volt-ot kiemelem! Ugyanis mindent megkapott apucitól... csak szeretetet nem igazán. :( Az apja és az anyja meghaltak autóbalesetben, és nagyszülőkhöz került. Most 16 éves. Lelkibeteg, depressziós, és nem érti, miért nincs most laptop, külföldi utazás, és nem érti, mi az a paprikás krumpli... Szomorú, nagyon... Sajnos.
2011. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

A szendvics mióta csöves kaja? Ehhez már a szokásosnál is sokkal durvább plázap*csaság kell.

Kizárt, hogy mindig kaviárt enne.

2011. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

19:01


Úgy tudom ,hogy ilyen salátákat eszik öntettel.

2011. okt. 26. 19:02
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

"megkérdeztem ,hogy nem kér-e szendvicset, erre azt mondta, hogy nem eszik ilyen csöves kaját. "

Na, ekkor kapott volna tőlem egy akkora pofont, hogy a feje körbepörög a nyakán...

2011. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!