Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötletnek találjátok ezt ha...

Jó ötletnek találjátok ezt ha nővéredről van szó?

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz a névnapja és pár hónapja felkerült pestre dolgozni. Mondta hogy nem éri meg ott elmenni szolizni, mert itt sokkal olcsóbb. Szeretném meglepni névnapjára egy szoli bérlettel:) Sok akciós ajánlatot látok ilyen " kuponmánia,spórolj velünk" oldalakon:) Jó ötletnek találjátok?
2011. okt. 27. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret szolizni és veszel neki Pestre akkor szerintem teljesen jó ötlet!
2011. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret szolizni,mért ne?
2011. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, ha szereti.

Bár szerintem veszélyes, ezért nem vennék ilyet a saját tesómnak.

2011. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem nem veszélyes ha mértéktartó! Télen legalább lesz D-vitamin pótlása :)
2011. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen adnék. De lehet veszélyes is! Valaki rászokik a szolizásra (ez is egy betegség!!!) és már csoki néger lesz, és nem hagyja abba :S
2011. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem hiszem hogy a kérdező szolibérletet venne ha látja hogy a nővére már négerbarna, és az is kiderül hogy szolizik a nővére így is úgy is mert csak azt panaszolta hogy Pesten drága, de ott náluk nem az.
2011. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jaj nem függő!! :) mértékkel szokott szolizni, cska nyáron is alig barnul mert olyan típusú a bőre így télen eljár hetente 1× :)
2011. okt. 27. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó ötlet!

Én is vettem nemrég a Kuponvilágnál 10 alkalmas bérletet 2190-ért.

2011. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!