Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mostanság tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság tényleg ennyire cikinek találjátok, ha lakodalomba lakodalmas zene van?

Figyelt kérdés

sokszor olvasom itt is máshol is,hogy ez mennyire gáz,stb.

Felénk ez a szokás (nem faluba élünk) és senki nem húzza a száját,hanem reggelig tartó tánc van.

persze mivel zenekar játszik,azért más is van-de főleg mulatós számokat adnak elő.


2011. okt. 6. 13:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem ciki. Söt zenekar és lakodalmas zene nélkül el sem tudnék képzelni lagzit :) szerintem az a gáz ha discot csinálunk egy lagziból :D meg dj meg ienek :D
2011. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
sztem jo dolog! de persze attol függ h mennyi idősek vagytok a kedvenc zenéiteket is sztem lehetne játszani:))) én igy fogom csinálni:)))
2011. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%

Én sem tartom cikinek, de a mulatós zene nem az én ízlés világom, feláll a szőr a hátamon, ha a szomszédok rázendítenek. Még nem döntöttem el, hogy a lagzimban milyen zene lesz, de a mulatósat megpróbálom kerülni.

21/L

2011. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
54%

Igen ciki, de ez nem csak mostanság az, hanem igényes helyeken régen is az volt...

Egy biztos: ha a zenekar az én lagzimon elkezdené húzni az aranyesőt, vagy a kicsi gesztenyét, biztosan repülnek - bér nélkül. :)

2011. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
Ciki,nem ciki,a miénken az volt,és még az is táncolt hajnalig,aki normál esetben hidegrázást kap a mulatós zenétől.
2011. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
Az aranyeső,és a kicsi gesztenye nem lakodalmas zene.
2011. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%

"Az aranyeső,és a kicsi gesztenye nem lakodalmas zene."


Bocs, a Bunyós Pityut nem vettem ide, azt hittem, hogy alapból ki van húzva mindenkinél...

2011. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
37%
milyen egy lakodalmas zene? én nem tudom, de tényleg. :(
2011. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%
Bár nem szeretem a mulatóst, de egy lakodalomba szerintem pont az illik legjobban. Legalábbis én így szoktam meg. Biztos lehet más zenével is jó lakodalmat csinálni, úgyis a hangulat a lényeg.
2011. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egyénfüggő. Mivel a lakodalom egy boldog esemény, olyan zene kell, ami feldobja, nem elb*ssza.

És számomra a lakodalmas sz*r zene. Minden alkalomkor. Ugyanígy pl. a tuctuc "zene" és a hip-hop.


Mindenki hallgasson azt, amit szeret.

2011. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!