Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veled volt ilyesmi vagy van?

Veled volt ilyesmi vagy van?

Figyelt kérdés

Ezt valaki érti? Semmi rosszat nem tettem ellenük, mégis úgy érzem, hogy utálnának. Meg kibeszélnek. Van egy csaj az osztályban, aki elöttem beszél ki, de úgy hogy ott vannak kb 6 méterre tőlem vagy kevesebb és akkor rámnéz az egyik és lekezd beszélni a másikhoz azátn mindkettő rám néz.-.- Csodálkoznak ha nem szólok hozzájuk? Amúgy meg kedves vagyok, rendes mindenkivel, bár mondjuk azzal akivel lehet is annak lenni. Szerintem nincs okuk utálni engem vagy kbieszélni, mit csináljak hogy ne legyen így? Nem értem az egészet. Meg másik osztályból is van egy gyerek...az meg állandóan röhög ha meglát meg idegesít engem, meg az is kibeszél. Most ez miért van?

19/L


2011. okt. 27. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni mindig vannak voltak és lesznek is ilyen emberek szoval értelmezve bunkok.

Neked meg ne legyen kisebségi érzésed ezért mert biztos ez számodra is kellemetlen.

2011. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen az mert most nem értem miér tilyenek. De inkább foglalkozok azokkal akik kedvesek velem :D
2011. okt. 27. 20:44
 3/9 anonim válasza:

azért,mert még GYEREKEK.ha még középsuliba jársz,akkor ne várd,hogy megváltozzanak.

18/L [fősulis : )]

2011. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még igen oda ja hát igen köszi:D Nálad milyenek?
2011. okt. 28. 16:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy valaki küldött üzenetet de inkább ide irom szóval vannak akikkel jóba vagyok, osztályban is meg másik osztályból is meg barátnőm is, de vele nagyon más minden. Vele egyszerűen jó:) A többieket meg nem értem xd
2011. okt. 28. 16:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és ő nem a suliba jár xd sajnos:/
2011. okt. 28. 16:03
 7/9 anonim válasza:
én már főiskolára járok,ott sokkal másabb a közeg.engem a középiskola uccsó évében kiutáltak a "barátaim",az egyiktől kaptam is egy elég durva hangvitelű levelet,a '12/B nevében' (amin a normálisabb oszttársak elcsodálkoztak...),miszerint skizofrén vagyok,meg nemkívánatos személy...mondanom sem kell,eléggé belegázolt ez a lelkembe.a helyettes osztályfőnököm meg leszarta,míg az igazi nem ;) aztán onnan hozzám sem mert szólni.
2011. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ja,2.válaszoló voltam.egyébkémnt az osztálytársaiddal nem kell hogy foglalkozz,mert a tizenévesek előszeretettel szivatják a társaikat..huszonéves korukra majd kinövik,a komolyabbak főiskolára/munkahelyre bekerülve 'felnőnek' , mert ott igazából kitaszítják az ilyeneket..
2011. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:D Akkor nem foglakozom velük:D Vannak mások akik kedvesek:)
2011. okt. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!