Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm anyja úgy mutatkozo...

A barátnőm anyja úgy mutatkozott be, hogy "Szia, Ildi vagyok", most tegezzem vagy magázzam?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolom erre válaszoltál valamit, tehát már meg kéne oldva lenni a problémádnak. Attól függ, ő és te hány évesek vagytok. mondhatod, hogy csókolom, vagy jó napot, ha erre ellenkezik, úgyis felajánlja, hogy tegezd. ha nem ajánlja, akkor meg maradhat a magázás, vagy tetszikelés.
2011. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
termeszetesen magazd! majd o felajanlja a tegezest ha ugy akarja!
2011. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nyugodtan kérdezd meg, mert valószinüleg azt akarja, hogy tegezd. Nem irtad, hogy te hány éves vagy, meg az anyuka, de gondolom, te legalább is kamaszkorban vagy már. Én az ilyen idös barátokat, ismerösöket megkértem, hoyg tegezzenek, mert egyszerübb a kommunikáció, és a tegezés nem egyenlö a szemtelenséggel, vagy tiszteletlensséggel. Egyetlen egy esetben sem kellett megbánnom.
2011. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tekike99 ***** válasza:
65%
kérdezd meg a barátnődet...
2011. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is úgy mutatkozom be első alkalommal a lányom barátainak,hogy "Szia,Móni vagyok"

De ez nem jelenti azt,hogy megadtam az esélyt a tegezésre.

Nyugodtan magázzon,és ha úgy gondolom,hogy az illető fiatal tegezhet,akkor úgyis mondom neki,hogy "tegeződjünk nyugodtan"

A legtöbb anyuka hasonlóképpen mutatkozik be..Majd ha mondja hogy tegeződhettek akkor tegezd le..addig magázd.

42/N

2011. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mond neki hogy Jó Napot vagy Csókolom! és ha mondja hogy nyugodtan tegezz akkor tegezd, amúgy semmiképp, és inkább magázd.
2011. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért, mit kellett volna mondania? Mindenképpen magázd először, majd ha akarja felajánlja a tegeződést.
2011. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
52%
És ha magázza, akkor szólítsa Ildi néninek?
2011. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Te ha magázod a főnököd, Ildi néninek szólítod?
2011. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő 39, én 16.
2011. okt. 29. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!