Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a férjemnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koväcsne Nagy Dora kérdése:

Szerintem a férjemnek van valakije, de nem tudom bizonyítani! Van egy telefonszám amit felhívtunk és egy nő vette fel, de nem mutatkozott be! Hogy tudnám ennél jobban kideríteni hogy ki az, mert csak utána akarom szőnyeg szélére állítani!?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha bemutatkozott volna az miben segít? Vagy szerinted ez így megy, hogy "Itt Kovács Gizi, egy nős férfival járok"?
2011. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van valakije, el tudom képzelni, hogy nem lehet véletlen... Utána meg indul a Maunikasó :), hát ezért van valakije... Normális házasságban normális emberek ezt egymás között meg tudják beszélni, ha nem, akkor annak a házasságnak így is úgy is vége, akár megcsal akár nem!
2011. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

1. Mit kerestél a telefonjába?

2. Miért kell egyből megcsalásra gondolni?

3. Ha tényleg beigazolódik hogy megcsal abban te is hibás vagy, mert valamiért megtette

2011. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"3. Ha tényleg beigazolódik hogy megcsal abban te is hibás vagy, mert valamiért megtette"


Maximum a kapcsolat megromlásában lehet hibás a kérdező. A megcsalásban nem. A megcsalás egy igen sunyi és gerinctelen tett. Ha a kapcsolat nem működik, akkor le kell zárni korrekt módon nem félrelépni. A megcsalás kizárólag annak a hibája aki elköveti. Semmiféle elfogadható magyarázat nincs rá.

2011. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit gyanús, de ennyiből még nem lehetsz benne biztos hogy valóban a férjed szeretője, egyébként a legegyenesebb az lenne ha megkérdeznéd a férjedtől, jó tudom hogy van sok olyan eset amikor könnyű mondani a másiknak hogy mit hogy csináljon, de kérdem én az mivel jobb ha hosszú hónapokon vagy akár éveken keresztül mindig furcsán nézel a férjedre hogy biztos valami szeretője van, és tiszta bizonytalanságban vagy? semmivel, sőt. Ugyanakkor én azt is megértem hogy nem szívesen kérdeznéd meg tőle, mert esetleg ha kiderülne hogy még sincs semmilyen viszonya vele (igaz hogy mondani is lehet akármit) az kicsit cikis lenne neked, ugyanekkor ez valószínű nagyrészt mégis a férjed hibája, mert nem figyel rád eléggé, mert egy nő ok nélkül nem fogja úgy érezni hogy megcsalja a férje, mert gondolom különben a telefonját sem nézted volna meg, ugyanakkor nem tudom hogy mit gondoljak, mert ha nekem szeretőm lenne én biztos nem írnám be a mobilomba a számát, hanem inkább megjegyezném és valami utcai telefonon hívnám, vagy ha lenne kolléga nője aki tetszene neki ott még semmi telefon számra sem lenne szükség hogy néha huncutkodjanak, figyelj akármi lehet, biztosat csak a Jóisten tudna neked mondani, hát... meg a férjed, csak nem bízol meg benne elégé akkor elég necces a dolog
2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!