Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg a sógornőm? 3 éve van...

Beteg a sógornőm? 3 éve van párja. De ő sosem akar gyereket vállalni. Védekeznek, óvszer fog. Gátló. Elmondása szerint. De! Annyira beteges hogy:

Figyelt kérdés
Ha lefekszik a párjával utána beszedi a 72 órás tablettát + Minden hónapban csináltat terhességi tesztet. Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 31. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

ez gáz

a 72 órásat max évente lehet alkalmazni

mondjuk akkor jó drága d.gások ezek...

2011. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Attól függ, hány éves a sógornőd. Ha huszonéves, akkor nem csodálkozom. Ellenben ha mondjuk már 33-35 körüli, akkor furcsállanám.
2011. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ott valami agybaj van, fogamzásgátló mellé tilos 72 órásat szedni.
2011. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Betegesen meg veletlenul sem akar terhes lenni, gyereket szulni. Valami pszichologiai problema van a hatterben. nem az hogy nem akar gyereket, hanem hogy ennyire felni.
2011. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Még, ha huszonéves is, ez akkor se normális viselkedés. Hogy szedhet be minden alkalom után 72 órást? Tönkreteszi magát. Ha ennyire retteg a gyerektől, köttesse el magát vagy legalább menjen el pszichiáterhez. A férje mit szól hozzá? Gondolom milyen élvezettel lehet együtt a férfivel... :S
2011. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Iszonyúan fél a terhességtől. Ez szerintem már nincs rendjén. Szóval az rendben van, hogy nem akar gyereket, én sem akarok soha, de azért ez már túlzás. Én bőven megbízom egyetlen egy védekezési módszerben is.


Fogamzásgátló szedése mellett pedig 72 órásat alkalmazni tilos.


Hány éves? Miért nem beszéli meg ezeket a nőgyógyászával?

2011. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha az óvszer mellett fogamzásgátlót használ,azt még meg is értem.A gumi sosem volt 100%-os megoldás,de a gyógyszer sem teljesen az.A 72 órás tablettát viszont nem értem.Ezzel rengeteget árthat a szervezetének,ha esetleg valaha mégis gyermeket szeretne,nem is biztos,hogy egyáltalán meg tudna foganni.A terhességi teszt is elfogadható valamilyen szinten,hiszen az óvatosság sosem árthat.A párja ehhez mit szól?
2011. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt nem kérdeztem hogy a férje mit szól hozzá annyira nem akartam a témámba menni.. 33éves.
2011. okt. 31. 13:35
 9/14 A kérdező kommentje:
2 hónapoként jár nőgyógyászhoz is.. Azt nem tudom biztosan hogy minden aktus utána beszedi a tabit..
2011. okt. 31. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Eddig csak pszichésen volt beteg,de hamarosan hormonálisan is az lesz.Azért a dokit is megkérdezném, hogy hogy is írja föl neki rendszeresen a 72órást?És nem is tudom elképzelni, ha mindennap együtt vannak, akkor minden nap felirat egy újabb bogyót.

Beszélj vele és a párjával, és mielőbb vigyétek le pszichológushoz!

2011. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!