Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem akarja a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a párom, hogy fogamzásgátlót szedjek? Pedig elég sokat szexelünk, mégis az óvszer mellett van.22/Lány

Figyelt kérdés

Én jobban élvezném óvszer nélkül,hiszen akkor tényleg nem választana el tőle semmi. Nem kellene megállni,hogy jajj fel kell húzni az óvszert,az olyan illúzióromboló... Soha nem voltam még beteg,nem értem miért ellenzi a f.gátlót.:S

Anyagilag neki is jobb lenne. (mindig ő veszi)

Hogy vegyem rá? Másnál is volt ilyen probléma? Vagy esetleg ennyire nem bízik meg bennem és azért nem szeretné ezt a védekezési módszert?


2011. okt. 28. 08:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Okos férfi nem bízik megy egy nőben sem. A másik,hogy minden fogamzásgátlónak vannak káros hatásai.Akkor is,ha a maiak kevésbbé károsak.
2011. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 bánomisén ***** válasza:
81%

Vagy nem bízik meg benned, vagy egyszerűen csak téged óv. A fogamzásgátlóknak hosszú távon komoly káros hatásaik vannak.


Elsőnek: akkor az "okos" férfiak nagyon boldogtalan életet élnek :-)

2011. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Cseréljünk pasit:)

Az enyém mindig azt akarja, hogy fogamzásgátlót szedjek pedig tudja, hogy irtó beteg vagyok tőle. Semmi pénzért nem húzna gumit.

Inkább bevállalja a gyereket is csak ne kelljen neki gumi:(

2011. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Egy okos nő nem bízik meg egy pasiban sem:)
2011. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott mikor ezt megkérdezted tőle?
2011. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 napietus ***** válasza:
54%
nem kell az engedélye. írasd fel és majd akkor mondd meg, ha már védett vagy. ez abszolút a te döntésed.
2011. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Én a nem bízik benned verzióra szavazok, de hozzátenném, hogy tökéletesen megértem és egyetértek vele, bár minden férfi és nő így gondolkozna.

Én nő vagyok, de mindig szedtem tabit, mert azt ÉN irányítottam, az ÉN kezemben volt a sorsom. Nem kellett attól félnem, hogy a pasi elbénázza, és ÉN maradok terhes, ő meg mossa kezeit.

Fordítva is így helyes: mondani mindent lehet... Sok nő hazudja, hogy szedi a tabit, holott nem szedi, csak úgy akarja megtartani a pasit, hogy teherbe esik. A pasi meg szidja a nőt, holott ő is hibás, hiszen a gyerekhez 2 ember kell, tehát aki nem akar gyereket, védekezzen saját maga is, a másiktól függetlenül.

Elhiszem, hogy te rendesen szednéd a tabit, de meg kell érteni a pasit is.

2011. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

szerintem az elég genyóság lenne, ha felíratnád, és akkor mondanád el, ha védett vagy... egyébként, én sem szeretném, ha a barátnőm gyógyszert szedne. konyítok annyira a bioszhoz, hogy azt mondjam, inkább veszem a gumit.

20/F

2011. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 bánomisén ***** válasza:
93%
Ráadásul a gumi nem csak a terhesség ellen véd, hanem a fertőzések ellen is. Mindkettőtöket. És számtalan kellemetlen nyavalya van (pl. gomba), amit nem csak nemi úton, másik partnertől lehet összeszedni, viszont óvszer nélkül átadhatnátok egymásnak. Erre is gondolni kell.
2011. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 menta34 ***** válasza:
100%
Szerintem a mellékhatásoktól fél, mint pl. a csökkenő vagy és az elhízás.
2011. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!