Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám turkál a szemetemben...

Nagyanyám turkál a szemetemben. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Heti egyszer szoktam kiganézni a szobámat, olyankor azért megtelik egy szemeteszsák. Mikor megtelik, kiviszem a konyhába (mert oda van legközelebb a kuka). Nem most vettem észre, hogy bizonyos általam kidobott, felesleges, vacak dolgokat kiszedeget a szemetemből. Most nemrég kidobtam két fényképet (régi igazolványképek rólam), és a vita tárgya lett, hogy azokat én hogy merészeltem kidobni. Kérdem én, mi köze van az én szemetemhez? Most megmondtam neki hogy álljon le ezzel, erre elment a barátnőjéhez, HALOTTAK NAPJÁN rinyálni...Anyám fel van háborodva azon, hogy csak úgy simán beletúr a szemetembe, ennyi erővel a véres tamponjaimat miért hagyja benne? Így is tele van a ház lomokkal, mert nem enged semmit kidobni...Mit tegyek? Segítsetek, még az a kicsi magánszférám is meg fog szűnni!


(bocsánat a gusztustalan tamponos hasonlatért, így érzem)


17L



2011. nov. 1. 14:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem épp azt kellene, hogy benne hagyd a tamponod, meg egyéb turhákat joghurtot stb.

Egyebek mellett nem tudod egyenesen a szemetedet kivinni a nagykukába ?

Vagy hagyd rá, mondd meg neki, hogy nem bánod, ha turkál, ha neki ez annyira jó, csak téged hagyjon ki abból, hogy mi nem tetszik, hogy kidobtad. Ezt nem lehet csinálni. Főleg ha csak a saját cuccaidról van szó.

Oké mondjuk ha kidobnál valami drágább darabot amit ő vett az megint más..

2011. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Annyira kell nevetnem, ez olyan, mint egy vígjáték! Vagy tragikomédia? Szerintem vidd a szemetet a nagy kukába (konténerbe), lehetőleg akkor, amikor a kedves mama nem látja. Hátha oda nem megy érte derékig turkálni :o) Vagy tegyél a tetejére a konyhai kukából krumplihéjat vagy valami gusztustalant!

Gondolom, megpróbáltál már elbeszélgetni vele a privát szféráról, de eredménytelen volt.

Amúgy halottak napján nem lehet rinyálni vagy mi ebben a pláne?

2011. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vagy gusztustalan dolgokat hagysz benne vagy pedig a konyhánál messzebb is elmész, hogy kidobd a szemetet.
2011. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt, csak még rosszabb: nevelőapukám és nagymamám együtt nézték át az én szemetemet.

Egyetlen megoldás van. Nem a legközelebbi kukához mész, hanem kiviszed a szemetet abba a kukába, amit majd a kukások elvisznek. Azt csaknem túrja fel a kedves nagymama.

2011. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ki szoktam vinni amúgy, csak amikor benne vagyok a pakolás/takarítás hevében akkor nem. Meg általában a kuka tele van a NAGYANYÁM szemetével, mittomén mikkel, és bele se tudom rakni sokszor az enyémet...Most is anyám megtalálta az egyik nem régi zsákomat az udvaron :O Amúgy azért kaptam fel azon is a vizet, hogy halottak napján megy rinyálni, mert neki meghalt a fia, az én apám, és annyi tiszteletet nem ad meg neki, hogy a halottak napján ne szítson itthon veszekedést...
2011. nov. 1. 14:53
 6/19 A kérdező kommentje:
Amúgy a havi vérzésem kézzel fogható 'maradványait' direkt úgy ahogy van, rakom bele a zsákba, a tetejére is jut, de az se érdekli...Szerintem azokat is gyűjti valahova...Meg komolyan mondom, pszichopata. Elárasztották a házat az egerek. Egérragasztóval elkapta őket, leforrázta, utána meg agyontaposta...A kutyákat is szokta verni, meg rugdosni.
2011. nov. 1. 14:56
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

elég mocskos lehetsz, ha egy hét alatt annyi szemetet felhalmozol magad körül, hogy megtelik egy szemetes zsák

meg te nem takarítani hanem -kiganézni- szoktál

aki így beszél az nem is nő

2011. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
mondom én, tragikomédia!! ne izgulj, hamarosan szabadulsz otthonról. szegény édesanyádat sajnálom, ő marad a mamával.
2011. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
70%, rossz korba születtél
2011. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért szoktam azon a napon kivinni a szemetemet a nagykukába, mikor jönnek a szemetesek. Így nem látja az "intim szemeteimet". Na jó mondjuk az enyém nem szokott benne kutatni, de szégyellem előtte ha pl a "véres tamponomat" meglátná.
2011. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!