Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám épp most vágta a...

Nagyanyám épp most vágta a fejemhez, hogy jobb lenne ha el lettem volna vetetve, akkor nem lenne semmi gond! Most őszintén, mit szoljak ehhez? Többé nem nagyon tekintem nagymamámnak. Ilyet nem mondhat.

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Valószínű nem ok nélkül vágta ezt a fejedhez. Mit csináltál?
2011. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akármit csinált, egy idősebb, saját magát tapasztalt, bölcs embernek tartó valaki ILYET EGYSZERŰEN NEM MOND.


Kérdezz vissza, hogy ezt csak indulatból mondta vagy komolyan is gondolta? Ha elnézést kér és csak nagyon hirtelen, akkor elnézhető, de megmondhatod neki, hogy sokkal hitelesebb embernek tartanád és fel tudnál akkor nézni rá, hogyha a vagdalkozás és sértegetés primitívsége helyett a megbeszélést-t választaná eszközéül.

2011. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem nem csináltam semmi olyat, amiért ilyeneket kellene mondani, de persze most megint engem állit be hibásnak, az én hibám minden..

Ja és le dagadt disznózott már, ami tudja hogy nagyon zavar, és próbálok ellene tenni.

Fejemhez vágta már azt is, hogy kieszem a családot a pénzből stb..

2011. febr. 11. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, az sem korrekt, hogy nem írod le, te pontosan mit tettél. Nagyi szövege persze sehogy sem indokolt.
2011. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Tudod, nézheted úgy is a világot, hogy vannak a gonosz emberek.


Meg nézheted úgy is, hogy emberek vannak, akiknek vannak problémáik, abból eredő jó és rossz tulajdonságaik, viselkedési mintáik.


Az egyik mód egyszerűbb, a másik pontosabb. Az első mellett szól, hogy leegyszerűsítheted a világodat, láthatod magadat jónak, a többieket gonosznak egy adott szituációban, és ez nagyon "kényelmes". A másik módszer mellett szól, hogy közelebb van a valósághoz, cserébe el kell fogadnod, hogy neked is vannak rossz tulajdonságaid, hülyeségeid, és az általad utált embernek is vannak pozitív oldalai.


Igazából te döntesz.

2011. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen ember nem gondol bele, hogy esik a másiknak, amit mondott. Ilyenkor csak azt tudod tenni, hogy "beveszed a lesz@rom-tablettát", és csak azért is kedves vagy hozzá, hadd lássa, hogy nálad ezzel nem ér célt.
2011. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Próbálj neki ugyanilyen stílusban visszaszólni, valami durvát, kíváncsi lennék, akkor mit reagálna. Nálunk így ment, anyukám sokszor mondott nekem durva dolgokat, mondjuk olyat nem, amiket neked, de én ezt a taktikát választottam, akkor észhez kapott, akkor vette igazából észre, hogy miket is mondott nekem.

Vagy egy nyugodt pillanatban kérdezz rá, hogy ezt meg ezt miért mondtad, komolyan gondoltad? Ha igen, akkor sajnálom, hogy ilyen a nagyszülőd, vele élsz esetleg? Ha nem akkor kerüld el nagy ívben és szarj a fejére, az ilyen nem érdemli meg a társaságod.

2011. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vele élek.
2011. febr. 11. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves? A nagyapám szerint a család az életére tör nem lehet vele már beszélni. Szomorú de el kell fogadni.
2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vele élsz, úgy nem könnyű, elhiszem. Hány éves vagy? Mióta mondogat ilyeneket, mindig is ilyen volt, vagy csak az utóbbi időben?
2011. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!