Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem meg a lányomm...

Hogyan beszéljem meg a lányommal, hogy ne költse a kis pénzét drága ajándékokra?

Figyelt kérdés

Ha közeleg a születésnapom akkor mindig megkérem a lányomat ,hogy ne vegyen drága ajándékot nekem bőven elég ha megölel és ad egy puszit, azt akarom ,hogy spóroljon magának pénzt.

Ilyenkor mindig megígéri ,hogy nem vesz de végül csak beállít valami drága ajándékkal.


2011. nov. 1. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Örülj neki és köszönd meg!

Ő így mutatja ki, hogy mennyit érsz neki.

Bármit megadna azért, hogy te boldog legyél és erre nem sajnálja a megtakaritott pénzét sem!


Legyél rá büszke!

2011. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

nekem anya megmutatta a 100-as bolt csodáit

és amikor láttam hogy az ajándékom onnan(olcsó, de találó) mennyire nagy meglepetést okoz - akkor gondolkodtam már én nem összegekben, hanem a másik vágyaiban.


az igazi örömöt sokszor nem pénz okozza

2011. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Persze, egy fillér nélkül is ki lehet fejezni a szeretetet, de vannak akik így mutatják ki, hogy mit éreznek a másik iránt és hogy bármire hajlandóak a másikért.


A 100 Ft-os bolt csodáiról meg inkább ne beszéljünk.

Vannak amit érdemes megvenni ott, de a 98%-a használhatatlan vacak vagy éppen máshol is ugyanezen az áron (vagy olcsóbban) megvásárolható.


De persze mindenki úgy mutatja ki az érzéseit, ahogy tudja/akarja!

2011. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pont erre akartam kilyukadni a 100-as boltos témámmal, hogy új fejezi ki mindenki ahogy "tudja"

a lányod ezt az egy módját - a pénzköltést tudja/ismeri


tanítsd hát

2011. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!