Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek barátnőmnek ajándékba?

Mit vegyek barátnőmnek ajándékba?

Figyelt kérdés
Német cserediák, most lesz a születésnapja. Valami olyasmire gondoltam, ami kissé tradicionális, magyaros, ugyanakkor egy 17 éves lány örülhet neki, vagy akár hordhatja.
2011. nov. 2. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kedveli a könyveket és cserediák, akkor jó neki egy Magyarorszgáról szóló album. Barátnőm féjénél láttam most egyet, ami angolul-magyarul-németül volt írva. Magyarország hungarikumai vagy valami hasonló a címe.
2011. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyibe kerül, de egy külföldi ékszer dizájner készít most matyó mintás fülbevalót, és szerintem Magyarországon is van hasonló. Én imádom a bizsukat, és a matyómintás füli kifejezetten tetszene :)
2011. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a link, de csak úgy nézz körbe bizsusoknál (ajánlom a Bijou Brigitte-et, mert az márkás bizsu :))

2011. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is matyó mintás ékszerre gondoltam :O :D

fülbevalókat meg amúgy is szereti. köszi! :)

2011. nov. 2. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
FILA táskát :D
2011. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja teszkós zacskót vagyis Fila táskát
2011. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fila táskás poént még értem is, na de hogy Tesco... az még külföldön is van :D
2011. nov. 3. 08:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy értem, hogy mindenkinek FILA táskája van, mert ugye olcsó volt, meg azt is, hogy mivel olcsó volt és elméletileg jó márka, ezért megvették az emberek. De ugyan már! Magyarország a csőd szélén áll és most komolyan mindenki ezen lovagol? Nekem is van fila táskám, nővérem kiröhögött érte, de ha az a táska nem lett volna, nem tudtam volna haza jönni. Majd ha sok újgazdag vesz nekem Adidast akkor lesz Adidasom. Addig meg abban járok amire volt pénzem, meg sok más magyarnak is. Ennyi. (és bocsi az off-ért)
2011. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!