Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok a...

Milyen gyakran jártok a családdal gyorsétterembe?

Figyelt kérdés

Amióta a kislányomnak vettem egy happy mealt, azóta mindig mekibe akar menni, én meg elviszem mert "érzelmileg zsarol" ahogy a legörbül szájával, meg a szomorú szemeivel néz rám...

Attól félek ,hogy teljesen elfog szokni a házi ételektől.


2011. aug. 20. 19:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%
Ne figyelj rá.. Nem tudom milyen kicsi de próbáld elmagyarázni hogy nem egészséges folyton ott enni, meg hogy akkora lesz mint egy ház, stb.. De mondjuk ha olyan kéthetente elmentek az annyira nem gyakori talán.
2011. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
63%
Párom nem szereti, én 2 hetente megállok az autós mekinél, valahogy rám tör az érzés, hogy kell. Ha a fiam nagyobb lesz, szerintem 2 hetente fogok akkor is, csak már vele.
2011. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%

Mi soha nem megyünk.

Egyszer kiskoromban megettünk ott egy happy mealt, utána mindig visszavágytam, kértem-követeltem hogy menjünk, de soha nem mentünk. Ma már nem bánom, nem hiányzik a mekis kaja, max negyedévente egy fagyira ugrok be.

2011. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%

Másrészt te vagy a szülő, neked az lenne most a feladatod, hogy megtanítsd neki, hogy az nem egészséges, nem jó.

Ha ennyire gyenge vagy és ilyen apróságban is hagyod irányítani magad a gyerek által, hát... szóval a jövőben nem lesz túl kifizetődő.

2011. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
Bátyáméknál is ez volt, a gyerek előtt felhívták a mekit, és azt mondták neki, hogy zárva. Bocs az előző is én voltam.
2011. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%
mi az hogy a gyerek zsarol?:) csak gyenge vagy. ha rászoktatod akkor persze hogy mindig oda akar majd menni. amúgy kéthavonta egyszer megyünk, de van fél évig egyáltalán nem. ahogy épp kijön.
2011. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon ritkán, és akkor is max egy fagyit, vagy shake-t kap a gyerek
2011. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor szoktunk néha,ha van kedvezményes kártyánk,amit bedobnak,mert amúgy baromi drága és nem is lakunk jól.
2011. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%

A gyereked manipulál: érzelmileg zsarol. Nem szabad ennek bedőlni, a legjobb, ha nem veszel erről tudomást - azaz ignorálni kell a manipulációját. Egy idő múlva rájön maga is, hogy ez nem jó út az akarata érvényesítéséhez.


Ha a kínai étterem gyorsétteremnek számít, akkor mi hetente egyszer. Isteni jól főznek, van kis adag is.

2011. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy hónapban 1-2 alkalommal... Kamasz gyerekeink vannak.
2011. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!