Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért befolyásol ennyire a...

Miért befolyásol ennyire a családom és mások véleménye?

Figyelt kérdés

Most lesz 2 hónapja hogy van egy barátom, és elbizonytalanodtam, és nem értem miért nem tudom felvállalni -pedig szerelmesnek éreztem magam :(


Mindig ez van hogy nem tudom úgy felvállalni a kapcsoltaim -miért számít ennyire nekem mások véleménye ? miért van olyan érzésem ha őt ítélik meg hogy rólam mondanak ítéletet. És a visszajelzés soha nem pozitív..


Ilyeneket mondanak ,h jó lesz neked ez a fiú, nem kell hogy vesztesnek érezd magad ,legalább van aki szeret,ne törődj vele h nem jó képű hiszen a világnak úgyis mind1 ..


és ez mind csak ilyen jó-pofizás akar lenni ,de én én már nem bírom h mindig bántva vagyok ,és sosem érezhetem azt a nyugalmat, h szerelmes vagyok ,és minden felemelő, mert ha az ember szerelmes akkor nem kéne hogy vesztesnek érezze magát :(


2011. nov. 3. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
merta lámákat jobabn szeretik nálad
2011. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Epp a beszolasok miatt. Nem biztatoak, lekezeloek, nem is csoda hogy nincs onbizalmad. Az is termesztes ha Ot bantjak, neked is faj. Ha van egy parunk, akkor ok a masik felunk. Nem is kell hogy vesztesnek erezd magad. Virulj az uj szerelembe, ha akarod beleavatod a tobbi embert, ha nem akkor nem. Ez a Te privat dolgod. Azert nem irom, hogy varj mig hosszabb a kapcsolat, mert miert kellene titkolni a boldogsagodat. Talan arra figyelj, hogy oromodben ne inden beszelgetes a baratodrol szoljon.
2011. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok befolyásolható ember van, és mindenki azt vonzza, amiben gyenge és amitől fél. Akinek nincs önbizalma, aki megszokta, hogy helyette döntenek, az sajnos felnőttként sem lesz egy nyerő széria...

Sok kudarcra számíthatsz, ha nem változol.

Túlzottan befogadod a negatív dolgokat. Fiatal lehetsz nagyon:) Sok értékes dolog van benned, fedezzed fel, és hidd el ez jót tesz majd az önbizalmadnak is. A vélemények között pedig meg kell tanulnod szelektálni. Pattanjon le rólad az, amit úgy érzel bánt, sért vagy ellened van.

2011. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14:51


Egyet értek veled, de ez az ami a legnehezebb, hogy pattanjon le az a tett,amelyik bàntàst, fàjdalmat okoz.

Ezt hogyan lehet igazaból elérni?Szerintem erre születni kell.(ja és én is olyan vagyok mint a kérdezõ)

2011. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van két éve már.

Az egyik karomat a barátom és szülei cibálják a másikat pedig a testvérem és apám. Ezért szakad a nyakamba egy mázsa meló... tanulás és tanulás, megfelelés, itt jótékonykodás, ott segítés, jó pofizás... anyám kínja. Az élet szép. :D

2011. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem meg pont fordítva van

a páromat úgy imádja mindenki, hogy amikor magammal viszem, rám senki nem kíváncsi kukán ülök a saját családomban is olyankor.

ha megszólalok fél mondat után a páromat kérdezik.


ha ez megnyugtat, te jobb helyzetben vagy. mindenki előtt te vagy a nyerő széria, nem az, akit magadhoz engedtél.

2012. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!