Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz", ha nem sok...

Szerintetek "gáz", ha nem sok emberrel ünneplem meg a 18. szülinapomat?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nem egyedül, hanem 1-2 barátnőmmel elmegyünk koncertre és ez lesz a szülinapom. Nincs már sok barátom, leginkább csak olyanok, akik átvágtak valahogy, de velük nem szeretnék már semmi komolyabb dolgot csinálni, középiskolás haveroknak jók voltak, de az egyetemben bízom, mert ott már hasonló érdeklődési körűekkel leszek körülvéve, akiknek vannak is céljaik. Kicsit furán érzem magam, mert a többiek min. 50 embert hívnak el a 18. szülinapjukra, nagy felhajtás stb, én meg nem akarok ekkora ügyet csinálni belőle, de azért nem is akarok itthon ülni. Szóval szerintetek ez jó megoldás?
2011. nov. 3. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is ünnepeltem meg. Ez is olyan szülinap,mint a többi.
2011. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!! Inkább legyen 2-3 igaz barátod, mint 20 hazug.. olyanokkal ünnepeld a szülinapodat, akiknek a társaságában jól érzed magad, ÖNMAGAD lehetsz, nem kell megjátszanod a személyiségedet, mert tudod, hogy úgy szeretnek, ahogy vagy.


Jó mulatozást! :)) (De csak mértékkel) :P

2011. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz,úgy tartsd a szülinapod, ahogy Te jól érzed magad,azért ne csődíts össze 50 embert,mert más úgy csinálta. Ha rajtam múlik nekem se lett volna max 5ember,de ez az öt drága barátnő meglepi bulit szervezett nekem.:)
2011. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már a kérdést sem értem... Fogalmam sincs, hogy ezt miért érzi úgy valaki, hogy "gáz"...MI a csudának foglalkozol másokkal??? Ez valami presztizs vagy verseny??? Mert normális embert aligha érdekel, kinek mi a véleményee a szülinap tartási szokásairól:))))
2011. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a létszám a lényeg, hanem az, hogy kik szeretnek igazán, és te kiknek a társaságában érzed jól magad. Egy buli annál jobban szokott sikerülni, minél kisebb a felhajtás.

Ha úgy döntötök, hogy színház, utána esetleg egy ital (vacsora) valamelyik étteremben, és kész, ez így tökéletes lesz.


Boldog szülinapooooooot!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Szerintem a szülinapot mindenkinek úgy kell ünnepelni, ahogy ő a legjobban érzi magát. Csak azért mert az a szokás, nem kell tömegeket meghívni, és egész este bájcsevegni velük. Én speciel a 18. szülinapomat meg sem fogom ünnepelni, mert már most utálom a gondolatot, hogy 18 leszek. :) Boldog szülinapot előre is!
2011. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a majdani esküvőmre sem akarok annyi embert meghívni :D:D:D

Nekem van egy bevett brigád, ők vannak minden eseményen: anya-anya férje, apa-párja, mama-papa, legjobb barátnőm-párja, meg a párom és én. Ez a 10 ember a mag, akik a legközelebbi hozzátartozóim. Barátom, aki még fontos mondjuk van 3-4 de ők már egyel külsőbb körbe tartoznak.

Tehát röviden: NEM GÁZ!! A Te napodon az legyen, ami NEKED jóó:)

Isten ÉLtessen!

23N

2011. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!