Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nálam csapta ki a...

Ez csak nálam csapta ki a biztosítékot? Normális?

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélte. TEstvére (32éves) kitalálta hogy mennyenek együtt karácsonyi ajándékot venni a gyerekeknek, de neki most még nincs pénze barátnőm adjon neki kölcsön 30.000 forintot. Barátnőmnél szintén ennyi volt, a saját gyerköcökre. Odadta a tesójnak a kölcsön pénzt, elmentek vásárolni. Az egyik bevásárló központban, mind a kettőjüket kizsebelték, úgy hogy észre sem vették.

eltűnt mindkettőjük pénztárcája.

a testvére meg közölte, hogy mivel ő nem költötte el a pénzt, ő NEM adja vissza...

barátnőm meg nekem sír, mivel igy nem telik neki semmire.

és az a plusz 30 as..nem lett volna nála, ha a húga nem kér tőle kölcsön..(a testvérénél volt az ő pénztárcájában, mikor elcsorták.) tehát igy az ő kára, a saját pénztárcája papírokkal és az abban lévő 30.ezer és a tesója pénztárcája és az abban lévő kölcsön 30.

csak nekem verte ki a biztosítékot, hogy mi az , hogy nem adja vissza? neki???? elvégre nem a barátnőm lopta el.. ő is áldozat.


2011. nov. 4. 13:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi javítás. menjenek
2011. nov. 4. 13:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális. Olyan NINCS, hogy nem adja vissza!
2011. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nekem az a véleményem,hogy vissza kellene adja hiszen, nála volt ő kérte kölcsön. Barátnőm nem tehet róla, hogy ellopták. ja és tök jól szitúált nőről van szó, magas beosztásban.. szóval nekem már az fura volt, hogy a barátnőm adott neki a kis óvonői fizujából kölcsön..
2011. nov. 4. 13:19
 4/12 anonim ***** válasza:
ez "semmi", nekem nővérem egy ellopott kölcsön autóval játszotta el ugyanezt...
2011. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

miután a testvérnél volt a kölcsön pénz,vissza kellene fizetnie!Ez a minimum.Bár már az is paraszt dolog votl,hogy karácsonyi ajándékra kérjen kölcsön a testvérétől.

Pénzt kölcsön soha nem szabad,pláne testvértől..se más rokontól....

2011. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem,ez nem normális dolog. Nekem már az is furcsa, hogy ennyit kért, de oké. A barátnőd segített a tesóján, ez rendben is van. De azt a 30.000Ft-t odaadta a testvérének, nála volt. Én magamat ismerve nem hagynám annyiba. Hiába, hogy testvérről van szó, a 30.000Ft akkor is annyi.

16/L

2011. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akitől kölcsönkértek tuti nem vitt volna ennyi pénzt magával,,tehát akár áldozat akár nem kölcsön pénz vissza jár.
2011. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem. Ha a abrátnődet is kizsebelték, akkor mindegy, hogy 30 vagy hatvan lett volna nála, elviszik. Tehát mindenképp lába kélt volna annak a pénznek, nem? Vagy én értettem valamit félre?
2011. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért vitt volna 60 ezret? Ha csak 30 at akart költeni??? Hülyeség.

Kölcsön kért tehát adja is vissza.

Mi volna ha te valakinek adsz jóhiszeműen és azt mondják ,,,figyi lenyúltak és te pénzed volt nálam nem az én károm,, mit csinálnál?

2011. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Egyértelműen adja vissza!!!
2011. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!