Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál kölcsön sok vagy kevés...

Adnál kölcsön sok vagy kevés pénzt rokonnak/jóbarátnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 17:14
1 2
 11/15 yuda ***** válasza:
Keveset minden további nélkül akár ismerősnek is, sokon viszont elgondolkodnék- ám meglehet.
2011. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

adnék, pedig egyetértek azzal, hogy okosabb nem keverni pénzügyeket személyes kapcsolatba, de nemet nem mondanék se rokonnak, se barátnak, ha bajban van.

meg persze úgy látom, kizárt, hogy átverjenek, bár ezzel nyilván mindenki így van, aki végül mégis ráb...ukik:)

2011. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak annyit, amennyi nem hiányozna, ha nem kapnám vissza.
2011. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

anyuéknak,anyóséknak,tesóknak minden további nélkül(volt is rá példa,úgy adtuk,h tudtuk,h előbb-utóbb visszakapjuk,de nem volt életbevágó szükségünk arra a pénzre)

Barátnak,hát nagyon szűk rétegnek,de szerintem lenne benne egy limit.Amúgy olyan barátaim vannak,akik nem kérnek kölcsön.

2011. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pénzt nem. Nem tudom ellenőrizni, mire megy, és nekem sincs sok...

Olyan viszont már volt, hogy nagyon közeli barátom bajban volt, és kiváltottam helyette a gyógyszereit - és nem kértem vissza az árukat.

2011. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!