Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek a húgommal?...

Hogyan beszéljek a húgommal? A szüleinknek szóljak? 16/L

Figyelt kérdés

Ma délután odajött hozzám a húgom ,hogy hallotta este ahogy "apa bántja anyát", anya sikított, apa meg durván hörgött.


Kérdezgeti ,hogy apa már nem szereti anyát?

Miért bántja?


Azt mondtam neki ,hogy majd máskor megbeszéljük.


2011. nov. 4. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a hugod?
2011. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
8 éves
2011. nov. 4. 23:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj.. Szerintem legyél őszinte.. csak iylen leegyszerűsített meg nem részletező módon!!

Végülis valamit mondani kell...

2011. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A cikk szerint 10 év felett kellene a felvilágosítás, alatta csak a kérdésekre válaszolni.

Ha jóban vagy anyuddal, és nem tabu a téma (bááár ez most kicsit kényes), akkor vele találhattok megfelelő választ a hugodnak.

Ha nem, akkor mondd azt, hogy nem hinnéd, hogy bántja, sőt szereti, és ők is szoktak játszani egymással, mint ti gyerekek. Bírkózni, csiklandozni egymást. Ez nem verekedés, ez amolyan játékos hülyéskedés.

Talán elég lesz a hugodnak...ha nem,akkor anyu kell ennek a megoldásához.

:)

2011. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy tényleg az lesz a legjobb ha azt mondom neki ,hogy birkózást játszottak. :P
2011. nov. 4. 23:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten igaz is :)
2011. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan, 8 évesen nem olyan kicsi már, szerintem nyugodtan el lehet kezdeni magyarázni neki. Az iskolában is mostanában lesz az első felvilágosítás. Szerintem szólj anyukádnak, hogy világosítsa fel. Nem fog attól visszafejlődni, ha elmondja neki.
2011. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidet kérd meg, ők hangoskodtak óvatlanul, legalább tanulnak belőle.
2011. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt mindenképpen be kéne vonni a szülőket, végülis

1. őket hallotta a hugod

2. az ő dolguk a felvilágosítás


Szólj anyukádnak, hogy a hugod mit mondott, aztán ha ő jónak látja, elmondja neki. Nem a te dolgod a felvilágosítás, ne is vállald, mert lehet hogy belegabalyodsz :-)

2011. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A szüleimnek is elég kínos lesz, hogy odaállok ,hogy a húgom hallotta őket, mert hangosan szeretkeztek. :)
2011. nov. 5. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!