Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Nem tudnátok valamit...

Segítség! Nem tudnátok valamit, hogy mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom már sokan feltették ezt a kérdést.Én 10 éves vagyok,apukám meg 39.Ti tudnátok valami ötletet 1000-1500 forint értékben?Ha igen,akkor légyszi írjatok!
2011. nov. 5. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nem nagy valamit szerinte a kedvenc csokiját ,vagy valami nem tudom ez nagyon keves pénz :S
2011. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már tudom is veszel ilyen szép színes papírokat és valam szépet rajzolsz neki de ne olyan egyszerü micsodát vegyél ilyen csillag valamiket csillogó porokat és próbálj valamit belőe kihozni
2011. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia.

Ilyenkor karácsony környékén lehet kapni olcsó férfiaknak való ajándékcsomagot(tusfürdő,deo spray). Apukád tudja hogy nincs sok pénzed,nem fog nagy dolgot várni. Amúgy is csak a gesztus számít ilyenkor. Ha dohányzik esetleg valami szép öngyújtó. Dvd-ket is lehet már 1000ft-tól kapni.

2011. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy hogy bemétsz egy ajándék boltba tutira találsz valami ajándékot ennyi értékben
2011. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Add oda neki a pénzt! Valószínűleg úgyis tőle kapod, úgyhogy ha veszel neki valami haszontalan vackot akkor is csak az ő pénzét költötted..
2011. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ezek úgy jók,de lehet 1500-2000 forint is.Tavaly egy tök jó telefontartót kapott egy történelmi könyvvel.De most valami más kéne.Anyukám azt mondta,hogy vegyek neki egy autó illatosítót.de az kevés.
2011. nov. 5. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
milyen autó az álma? tudsz venni kis mecsbokszokat a müllerben, teszkóban. megmondod neki, hogy egy nagyon jó álmát fogod teljesíteni. kap egy autót. csak piciben :)) enyémmel már eljátszottuk, és nagyon örült neki. kitette a polcra. amúgy nem muszáj olyan picit venni, lehet nagyobbat is, az még jobban is mutat. vagy egy alsógatyát vegyél neki. én tök jót vettem tavaly, donáld kacsásat azt hiszem. 14/L
2011. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az alsógatya kizárva!De a matchbox az jó ötlet!Már tudom mit veszek neki karácsonyra!Köszi!
2011. nov. 5. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!