Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi lenné véleményekre,...

Kíváncsi lenné véleményekre, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

32 éves feleség vagyok, férjem 37 éves 6 éve vagyunk együtt. 2 hónapos pici babánk van. Nagyon nehezen jött össze a gyermekáldás, férjemnek kevés spermaszáma miatt, meddőségi központba is jártunk. Nehéz időszak áll a hátunk mögött, mind lelki, mind fizikai szempontból. Családban volt haláleset (apósom). Én küzdök testem külső változásaival, férjem viszont valami mással. Mostanában került felszínre köztünk a dolog, hogy valami probléma van, szexuális téren, ami így kihat egész kapcsolatunkra. Férjem nem kívánja a szexet egyáltalán. Nem igazán új keletű a dolog ha belegondolok, mindig is voltak köztünk viták e végett, nekem "több" igényem lenne az együttlétekre. Mindig én vagyok a kedvezményező, de e véget is kezdem már elveszteni a női magabiztonságom...Bizonygatja, hogy nem azért mert meghíztam szülés végett, meg kibökte, hogy nem tudja feldolgozni a meddőségis emlékeket stb... de igazán nem tudunk rájönni mi a baj. Nem tudja nekem, meg magának se megfogalmazni. Nagyon szeretnék neki segíteni, de nem tudom hogy. Még talán arra is hajlana, hogy szakemberhez forduljunk, de megígértem, hogy előtte megpróbáljuk közös erővel megoldani. Nagyon szeretjük egymást 6 éve élünk házasságban, ezt a dolgot leszámítva boldogok vagyunk. Eddig annyit sikerült kihúznom belőle, hogy nem csak engem nem kíván, hanem az ég világon senkit és semmit.

Azt ne írjátok kérlek, hogy biztos megcsal meg nője van, mert nincs. Egyre több a vita, és igazándiból úgy érzem, ez fel fogja őrölni a házasságunkat. Ha nem is most akár pár év múlva. De mért kéne, hogy így legyen? Mondtam neki, próbáljunk javítani ezen,de egyenlőre nem történik semmi. Még a beszélgetések se mennek. Ne értsetek félre nem a szex a legfőbb kérdés,de elég sok minden tönkre megy egy kapcsolatban nélküle.


2011. nov. 7. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem a meddőség miatt veszett oda az önbizalma, és azt írod sokáig próbálkoztatok a babával, talán a szex elveszítette az érzelmi funkcióját akkor és átment babagyártásba.

A helyedben beújítanék valamit, ami mindkettőtöknek belefér, nem kell durvára gondolnod és hadd irányítson ő.


Remélem minden rendbe jön :)

2011. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pasit nagyon megviseli a tudat, hogy "nemzőképtelen". Olyan kiherélt érzés. Én úgy látom, hogy nincs önbizalma, hogy talán ő sem érzi férfinak magát. Erről tényleg sokat kell beszélgetni, legyetek őszinték egymással.


27/n

2011. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van, hogy ott elrontottunk sok mindent. Meg is próbáltuk beszélni. De ő sose kezdeményez, engem pedig elutasít... így nehéz akármit is helyre tenni. Már én is tiszta depressziós vagyok, mert nem működik a kapcsolatunk. Már nem együtt élünk, csak egymás mellett mint két ismerős. SZtem ez 6 év után nem kéne így legyen 2 olyan ember közt aki alapjába véve szeretik egymást. ;-(
2011. nov. 7. 11:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha hajlik a szakemberes megoldásra, akkor mindenképpen az kellene. Lehet, hogy úgy érzi, félfiúi mivoltán esett csorba azzal, hogy kevés a spermaszáma. Sok férfi hiúsági kérdést csinál ebből, hiszen kiderült, hogy nem ő a legjobb mindenben és nem ő az alfa hím. Ezt nem rosszszándékúan írom, nálunk is volt hasonló probléma és a párom nagyon nehezen tette túl magát rajta.


Világíts rá arra, hogy ennek ellénre bizony ő számodra az alfa hímek afla hímje :-) Végre ott a gyerek, akiért sokat küzdöttetek. Szerintem ő is önértékelési zavarokkal küzd.

2011. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Elutasítana egy új fehérneműben? Vagy egy finom kettesben eltöltött vacsi után? :)
2011. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 11:59 igen. És sajna 2 hónappal a szülés után nincs az a csoda fehérnemű amiben ki is néznék valahogy :-DDD

de ezek a dolgok sose érdekelték igazán.

2011. nov. 7. 12:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyrészröl ez normális. Fent vagyok egy babváros forumon, ahol egyidösek a babáink a teszteléstöl most egyéves gyerekünkig kb 20-30 nö irogat naponta. itt a tagok 70%-a írta ezt a problémát mikor kicsi volt a baba. de ha itt olvasgatsz is lehet ezt a problémát látni.

rosszabb kapcsolatok ilyenkor véget érnek. egy jó kapcsolat küzd egy ideig, akár évekig is.


hallottál már a 7éves kapcsolati periodusról, hogy a párok nagyrésze 7 évente van a legnagyobb problémáik. barátnömnek másfél évébe került meddigre megoldották.


aztán a meddöség. ki tudja a családba hogy a férjednek ilyen kevés katonája van? remélem senki, még az anyád sem. mert ez nagyon oda csaphat egy férfi önbizalmának, föleg ha minden társaság ahova mentek, legyen család vagy barát tudja hogy sperma baja van.


egyszerüen türelem, türelem, és beszéljetek róla. ne veszítsd el a próbálkozó kedvedet, akkor sem ha folyamatos vissza utasítást kapsz.

2011. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen hallottam erről a 7 évről, tudom, hogy közre játszik a medőségis dolog is, de aggaszt az is, hogy még baba előtti időkben is volt gondunk ezzel. Ne értsetek félre, de ha kb heti 1 alkalom lenne, már megbékélnék a világgal, és nőnek érezném magam. De ez , hogy én teperek állandóan.... és nincs is visszajelzés. Amúgy is nehéz kibékülni a külsőmmel így baba után, de így még rosszabb...
2011. nov. 7. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Neharagudj de nem az én férjemmel élesz:)na vicet félretéve ugyanez a problémánk,igaz nekünk már 20hónapos a lányunk akire 4évet vártunk.

A párom állitása szerint egyszerüen megunta a sexet,kényszernek érzi,érezte.sokszor emlegette ha egyszer összejön a baba akkor ő nyugdijba vonul sex téren,hát ez kb be is jött a szülés után 8!hónapig hozzám sem ért,minden probálkozásom elutasitotta.

Nem adtam fel,csak nyomultam és nyomultam és bár most sem tökéletes de heti 1alkalom megvan,soha nem kezdeményez(már kb 4-5éve)de elvagyunk,mivel minden más müködik a kapcsolatunkban és maga a sex jó,csak elkezdeni nehéz én tovább küzdök,nem adom fel,talán ha sok idő eltelik és tompulnak az emlékek ujra probálkozni fog,kivárok,mert nagyon szeretem a férjem,ha minden igy marad akkor sem válok el ez miatt.

2011. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 "pozitiv" dolgot is felfedeztem abban amit leirtal.

1. Nem mindjart ugy allsz hozza , hogy el akarsz valni, hanem probalod megmenteni a hazassagod!!! Biztos nagyon nehez helyzet lehet, de sok erot es kitartast kivanok.

2. A ferjed nem utasitja el teljes mertekben a szakember segitseget.

Szerintem mielobb menjetek szakemberhez mielott meg te is feladnad.

Mert ha mar egyik felnek sincs "kedve" megmenteni a kapcsolatot akkor kezdodnek az igazi gondok.

En sok sikert kivanok nektek es sok boldogsagot a babahoz!!!

2011. nov. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!