Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajamat három marok csomóban...

Feketetulipán kérdése:

Hajamat három marok csomóban kitéptem. Szerintetek vissza nő e még, kíváncsi vagyok a véleményekre, vagy ha esetleg vki járt már hasonlóhelyzetben, akkor neki visszanőtt e, és mennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
Barátnőm besütötte a hajam és a hajlakktól annyira csomós lett,hogy reggelre rasztás lett,és ahogy bontottam hátul kitéptem 3 maroknyi csomót :((( most hátul kopasz vagyok :(
2011. okt. 25. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg igen,ki nol. legkozelebb talan inkabb mosd meg mielott kibontanad! nem fajt? azert nem semmi vagy!
2011. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hogy mikor ? nem tudom. kerdezz fodrasz,talan biztat valamivel.
2011. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha megmosod, kijött volna a lakk. Én akkor inkább suliba se mentem volna, csak ne keljen kitépnem a hajam.vagy max nem mentél volna be első órára.1 igazolatlan? kit izgat? de lett volna hajad. (ha nem ezért tépted ki, akkor bocsi.) Szerintem kinő újra, bár lehet, hogy nem lesz olyan dús. A haj növekedésnek megvannak a ciklusai, gondolom egy csomó hajszállat kitéptél, aminek csak évek múlva kellett volna kiesnie normál esetben. ezek nem fognak pár hónap alatt elkezdeni nőni.


[link]

2011. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy tudom, hogy 1 helyről 6x nő ki új használ 6-7 évente :)
2011. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A hajam a fejem büszkesége,mindig nagyon büszke voltam rá,de úgy besütötte a barátnőm,hogy a sok lakktól reggelre teljesen csomóba állt,hiába úgy próbáltam bontani,hogy megmostam nem segített rajta....és ma is sírtam annyira elkeseredtem.

Valszeg azért is csomósodott össze úgy,mert nagyon vékonyak a hajszálaim.Sajnos vissza csinálni nem tudom,de soha többet nem fogok engedni,hogy bárki besüsse a hajam!

Most a tépés helyén nagyon fáj a fejbőröm,és nagyon tartok tőle,hogy soha nem fog már vissza nőni ami onnan hiányzik :((

Bár nem tudom hogy ilyenkor ékes e a haj regenerálni magát,ezért lenne jó ha vki hasonló tapasztalatról számolna be.

2011. okt. 25. 17:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
NYugi, azért visszanő, csak kéréds, hogy mikor és mennyi. a 3.válaszló vagyok, én egyszer lehorzsoltam a fejem tetejét, évekig nem nőtt haj kb. olyan 1,5átmérőjű körben, ahol a seb volt. pár év után azt vettem észre, hogy a körben hajszállak kezdtek nőni, egyre több. persze a "lyuk" ma is látszik, de szerintem már az átmérője is sokkal kisebb, és benne is van pár hajszál. pedig én lhorzsoltam bőrüstül, sőt a csont is púpos ott, te pedig csak kitépted, szóval visszanő!
2011. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ja, megint én vagyok. oviban pedig az egyik csaj tépte a haját, mert egy kicsit idegbeteg volt, és most mégis van haja.
2011. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:)))))

Igen,a kérdés mikor.....hát remélem minél hamarabb és 2X több nő vissza mert bekattanok :)))

Köszönöm nektek,kicsivel megnyugodtam.

2011. okt. 25. 18:00
 9/15 anonim ***** válasza:
mutatnál róla képet? csak hogy mégis mennyire tépted ki
2011. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia! Megpróbálok róla képet csinálni. Addig is úgy kell elképzelni,hogy a fejem két oldalán,és a tarkómnál nagyon gyatrás a hajam,tehát ha nem lenne hosszú a hajam még jobban látszana hogy alig van ott haj :( nagyon el vagyok keseredve mert szombaton történt és még mindig fáj ott a fejem és teljesen elment a maradék önbizalmam is és tlejesen eb vagyok szarva,hogy soha többé nem lesz már ott dús,és nem nő vissza a ktépett hajam :'(
2011. okt. 27. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!