Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mit mond ez a cikk? Ha...

Nektek mit mond ez a cikk? Ha a férjetek elküldené nektek, mire gondolnátok? M. Velvet.hu/blogok/randi/2011/11/05/tulfutott_lanybol_frigid_n o_lettem/

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 08:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

velvet.hu/blogok/randi/2011/11/05/tulfutott_lanybol_frigid_no_lettem/

Így már megjelenik a link.

2011. nov. 8. 08:04
 2/13 anonim ***** válasza:
?
2011. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2011. nov. 8. 08:04
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak sikerült belinkelnem.
2011. nov. 8. 08:04
 5/13 anonim ***** válasza:

érdekes

ha ilyet küldene, akkor arra gondolnék, hogy kevés a szex és baj lesz ha nem változtatunk vagy pedig elhanyagoltnak érzi magát és attól fél, hogy félre lépek


vagy pedig tetszik neki a cikk érdekesnek találta és elküldte, hogy én is olvassam el

2011. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

kevesebb a sex mint korábban!

Én is elküldöm a páromnak :)

2011. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én arra hogy ezt elkerülni akarja.Most nagyon nem itt tartunk,napi szinten van szex,és kimondjuk hogy ki mit hogy szeretne.

De könnyen el lehet cseszni,ment már erre rá kapcsolatom.Ez nem fog :)

De figyelmeztetésnek jó.


De ha ezt a cikket ugy kaptad hogy hébe-hóba van szex,az is csak paplan alatt sötétben,akkor gondolkodj el kérdező,és tegyél a házasságodért.

2011. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már nem szeretsz valakit szeretkezni sem tudsz vele. Az orgazmust meg lehet játszani a szerelmet nem. Szex szerelem nélkül rosszabb, mint az önkielégítés. Megalázó mindkét félnek.
2011. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem nem küldött még ilyeneket a férjem. De miért nem írsz neki vissza és kérdezed meg tőle, hogy: figyi, kevés a szex azért küldted? Mert ha ez a probléma, akkor érdemes lenne leülni egymással és megbeszélni, hogy ki-mit szeretne a másiktól.
2011. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kevés a szex, hetente 1-2 alkalom (bár van, hogy minden nap). Tehát van alapja a dolognak. De akkor se fenyegessen már azzal, hogy megcsal vagy elválik. Vagy akkor mondja a szemembe.
2011. nov. 8. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!