Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy legjobb barátnőt...

Szeretnék egy legjobb barátnőt, hol találhatok? 19L

Figyelt kérdés
Mióta elköltöztünk nincsenek barátaim, nem tudtam beilleszkedni az új környezetbe.
2011. nov. 8. 08:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam barátkozni, meg velem is próbáltak de nem jött össze nagyon különbözőek vagyunk:(
2011. nov. 8. 08:51
 2/9 Anetalia válasza:
Majd beilleszkedsz.Lesz egy csomó barátnőd.Néz ki egy barátnőt magadnak és meny oda hozzá beszélgetni.Szerintem be válik.
2011. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos legjobb barátnőt nem lehet csak úgy "szerezni". De még csak "megdumálni" sem lehet egy lánnyal, hogy "figyu, leszünk legjobb barátnők?"

Ez majd kialakul, ha tovább is kitartóan berátkozol. Sajnos egy "új jövevénynek" mindig nehezebb beilleszkedni egy, már összeszokott csapatba, de ha elég közvetlen és barátkozó típus vagy, akkor biztos menni fog. Sok szerencsét! :)

2011. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2és fél éve nem sikerült:(
2011. nov. 8. 08:59
 5/9 A kérdező kommentje:
ha nem is legjobb, de egy barátnak is nagyon örülnék.
2011. nov. 8. 09:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van annak, hogy ezt így nem lehet, hogy "Na, akkor most elindulok legjobb barátnőt keresni". Sajnos ezek a dolgok nem így működnek. :(

Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg eljárni valahova rendszeresebben, keresni valami hobbit. Hogyha az iskoládban (vagy munkahelyeden) nem találtál hasonszőrűeket, akkor keress máshogy. Most csak mondok valamit, ami az én hobbim volt: színház. Persze csomó állandó színházba járóval ismerkedtem ott meg, és a baráti köröm is kibővült.

Persze ez lehet felolvasó klub is, vagy mit tudom én...

A lényeg, hogy valószínűbb, hogy hozzád hasonló embereket találsz egy olyan helyen, ami a hobbidra koncentrálódik, mint pl. egy egyetemen. (Persze ettől még egyetemen is lehet barátkozni.)

Azt is tanácsolnám még, hogy ne rögtön A legjobb barátnőt keresd, először csak haverokat, barátokat. Ugyanis az ilyesmi fokozatosan alakul ki.

2011. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Ne akarj egyet, a legjobbat, akarj sokat a jóbarátokból

2. Nem elég, ha nyitott vagy úgy általában, légy annyira nyitott, hogy észrevedd, amikor valakinek valamiben segítségre van szüksége, és olyankor segíts neki, amiben tudsz

3. Az általad nyújtott segítségért ne várj viszont-segítséget, az majd jön, akárkitől, amikor szükséged lesz rá

4. Minél inkább képes vagy odafigyelni másokra, annál inkább nő az esélyed arra, hogy előbb-utóbb valakivel szorosabb barátságod alakul ki, mint a többivel.

2011. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:)
2011. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nógrád megye, a lehető legrosszabb hely:(
2011. nov. 8. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!