Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Debrecenben milyen harcművésze...

Debrecenben milyen harcművészet/önvédelmi oktatások találhatók? És szerintetek melyik a legjobb és miért?

Figyelt kérdés
Tehát 17 éves vagyok, szeretnék elkezdeni önvédelmet/harcművészetet, amiben inkább a kezek/teljes test használata van előtérben és nem a rúgások(ezt nem úgy értem hogy 1 edzésen max. 2 rúgó technikát gyakoroltasson az edző)
2011. nov. 4. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

www.krav-maga.hu/index.php?page=instruktorok&iid=27&rozsnyai-robert


Ez Krav Maga,izreli önvédelmi rendszer.Nagy szereepe van a kéznek,de a lábnak is,bár aza része nagyrészt tökörúgás.


www.budomagazin.hu/cikk.2971.elindult_a_defendo_oktatas_magyarorszagon.html


Ez Defendo.Önvédelmi rendszer ez is,csak skandináv eredetű.


www.wingchun.hu/index.php?site=41


Ez Win Chun Kung Fu.Mákod van,mert CH-s,nem pedig TS-es,mert az a szar Máday féle.Persze Debrecenben van TS-es is,de azt inkább kerüld el.A Win Chun harcművészet,a kung fu egyik ága,de kiválóan alkalmas önvédelemre,hallottam már azt is,h vki ezt is önvédelmi rendszernek nevezte.Itt Kung Fu létére elég kevés a lábtechnika,de azért van az is.Jah,és naon jól megtanítanak ütni,vagy legalábbis az 1ik ökölvívó haverom ezt mondta,amikor 1 WC-s lement hozzájuk edzeni.Az infó a lapon kicsit lejjebb van,keresd meg.

2011. nov. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

www.inosantokali.hu/iskolak.php


Itt van Jeet Kune Do és Kali edzés is,elmehetsz mindkettőre is,ha akarsz.A Jeet Kune Do 1 Bruce Lee által kifejlesztett stílus,lényegében 1 tökéletesített,kiegészített,továbbfejlesztett Wing Chun Kung Fu.A Kali pedig 1 Fülöp-szigetekről származó késharc,utcán hasznos lehet.


www.fonix.bujinkan.hu/


Ez Ninjutsu.Nagyon ajánlom figyelmedbe,talán ez a legjobb az összes közül.A ninjálk harcművészete,erősen halálos.Egyszerűen mindent megtanítanak neked.Pusztakézzel fegyver ellen harconi(olyan fegyverek ellen is,amikről te még nem is hallottál),fegyverrel ugyanolyan fegyver ellen harcolni(olyan fegyverekkel is,amikről te még nem is hallottál),fegyverre másmilyen fegyver ellen harcolni,dobócsillagot dobni,helyesen ugrani,gurulni,tompítan,mindenféle meneküléshez és haladáshoz szükséges mozgást,még helyesen lélegezni is,pusztakézzel harcolni is,+ a te dojódban van külön női önvédelem is.

2011. nov. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs a szar linkekért,pls. másold be őket gugliba vagy webcím megnyításba.
2011. nov. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2011. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit Carbon írt (www.inosantokali.hu/iskolak.php ) az tényleg igen hatásos! Onnan tudom, hogy én is ezeket tanulom. A Wing Chunt, a Jeet Kune Do-t és a Kalit is tudod majd használni rövid idő alatt, önvédelemre. De soha ne keresd a bajt. :) Úgy tudom, Debrecenben is van oktatás!
2011. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én a ninjutsut ajánlanám
2011. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Első válaszoló!

Csak úgy mondom, hogy az a "szar" Wing Tsun az eredeti és a nagymester Leung Ting is azt ismeri el... Egyébként ha nagyon azt hiszed, hogy kemény vagy, szívesen kiállok ellened a "szar" Wing Tsun-ommal.

2014. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2017. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!