Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adhatnék...

Milyen ajándékot adhatnék Anyukámnak névnapjára? 47 éves, hobbija nem igazán van. Sőt. Olyan alap dolgok, mint például könyv, filmek, parfüm, arcápolási készítmények kilőve. Meg ehhez hasonló hétköznapi dolgok.

Figyelt kérdés

2011. nov. 8. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én anyukám nagyon szokott örülni, ha befizetjük egy jó masszázsra :)

Árban meddig tudsz elmenni amúgy?

2011. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Max 2000 Ft-ot akarnék az ajándékra szánni, mivel annyira nem ünnepeljük a névnapokat nagy ajándékokkal.


Színházjegy, masszázs és ehhez hasonló dolgok is kilőve mert kis városban élünk és ilyen nincs erre felé.

2011. nov. 8. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy cukrászdába sütizni. Ki is mozdítod a hétköznapokból, meg egy jót tudtok beszélgetni. Szép emlék lesz, biztos örülne neki.
2011. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egy szal viragnak is örülni fog!nem az ertek a lenyeg hanem az hogy tudja erzi szereted!ha szülinapja lenne en egy szep hetvegi kirandulast szerveznek neki,kis panzioba,erdö..seta!nyugalom!!
2011. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Örülnék ha a lányom elvinne hamburgerezni.
2011. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Készits neki ünnepi vacsorát, szépen megteritve.
2011. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

DM van nálatok? Esetleg onnét rendelhetsz fényképes ajándéktárgyat, van olyan ami belefér ekkora összegbe. [link]


De amit írtak, hogy vidd el mondjuk cukrászdába vagy kávézni, szerintem teljesen jó. A virágnak meg szerintem biztos örülne, mondjuk én cserepeset vennék inkább.

2011. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is azt kérdezem hogy mit vegyek neki anyukámnak az angol a hobbija de már minden félét kapott és szerintem megunta ma megyek rosszmanba és ott szeretnék venni valamit,vagy ha nem akor virágot
2011. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kötnék neki egy meleg zoknit télre..vagy egy sálat :)
2011. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!