Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok a következőkhöz...

Ajánlanátok a következőkhöz hasonló, kicsit "beteg" filmeket? Mint például a Parfüm, a Pillangóhatás. Tudom, hogy nem teljesen ugyanolyan kaliberűek, de mindkettő kicsit "elvont".

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Pillangóhatásnak van második része, nézd meg, nem olyan híres, de egyszer nézhető.
2011. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vanilia egbolt

Fiok

2011. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Harcosok klubja

A halott mennyasszony (animációs, de nagyon elvont)

Doctor Parnassus és a képzelet birodalma

Hetedik

Eredet


most hirtele ennyi jutott eszembe

2011. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fekete hattyú?
2011. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

harmadik része is van!ott rájösz mindenre!

butterfly effect 3

2011. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pillangóhatás második részét nem nevezném folytatásnak.

-A 23-as szám

-Mulholland Drive-A sötétség útja

-Inland Empire

-Sin ciy

2012. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%

Eddig a legeslegbetegebb film, amit láttam, az az Ádám almái... borzasztó, kretén, elmebeteg perverz film! Pedig én médiás és filmmániás vagyok, általában megértem a filmek tanulságát, de ez csak szimplán BETEG volt!! Szóval nézd meg. Szerintem nincs épelméjű ember, akinek az a film tetszene...


Azon kívül:

-Sweeney Todd, Halott menyasszony (ezt már írták, csak megerősítem, hogy az tényleg jó), és az összes többi Tim Burton film (mindegyik teljesen egyedi és elvont, amikor egyet megnézek, mindig azt hiszem, hogy ennél betegebb film nem létezik, aztán később megnézek egy másik Tim Burton filmet, és rájövök, hogy VAN betegebb)


-Salo avagy Sodoma 120 napja (csak 1-2 jelentet láttam belőle, elég is volt)


-Az emberi százlábú (soha nem nézném meg, de állítólag a világ legundorítóbb horrorfilmje)


-Watchmen (Marvel film, imádom)


-Amelie csodálatos élete (francia romantikus, de nagyon jó kis üzenete van, meg olyan átlagon felüli a története)


-Becstelen brigantyk meg úgy általában véve az összes Tarantino film


-Csúcshatás (elvont, elgondolkoztató)


-A halál ára (lassú, de nagyon jó, Johnny Depp a főszereplő, de nem szokványos Johnnys film)


-RED (Bruce Willis akciófilm, élethű ábrázolása a hazug Amerikának)


-Schindler listája (meg az összes holokausztos film, bár nem tudjuk mennyire hűek a történelemhez, de azért ijesztőek)


-Kontroll (egyik legjobb magyar művészfilm)


-Engedj be! (formabontó vámpírfilm, amit ha 5x megnézel egymás után, akkor is tele van rejtélyekkel és titkokkal)


-Taxidermia (csak az elejét láttam, de elég beteg volt, am magyar film)


-Hukkle (szintén magyar, egész végig senki egy szót se szól benne, különleges, sokszor meg kell nézni, mire rájössz, hogy mi az értelme, ha végképp nem jössz rá, majd utánolvasol a neten, de csak ha már sokadik nézésre se érted)


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha valamelyik tetszik, akkor keress rá a rendező többi filmjére, és valószínűleg ugyanolyan szintű filmeket fogsz találni. Jó filmnézést!

2012. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!